Beykoz Tesisatçı

Home / Blog / Beykoz Tesisatçı
Beykoz Tesisatçı

Beykoz Tesisatçı – 0539 831 08 35

Su tesisatları sayesinde yer altından borular vasıtasıyla getirilen su binalarımıza dağıtılır ve  bina içerisinde her daire için ayrı olarak tasarlanmış şekilde evlerimizdeki musluklara kadar su iletilmektedir. Evlerimizin içindeki kapalı sistem üzerinden hareket eden su bu sayede banyo tuvalet mutfak gibi kısımlara vanalar vasıtası ile ulaştırılmaktadır. Her ne kadar gözükmese de evlerimize suyu getiren bu sistem oldukça uzun ve karmaşık bir yapıya sahiptir.  pek çok neden yüzünden bu tesisat yapısında arıza meydana gelebilir ve bu arızaların bir çok nedeni olabilir. Musluklardan su gelmemesi suların kesik olması veya vanaların kapatılması nedeniyle olabildiği gibi aynı zamanda yaşanan arızalar nedeniyle de olabilmektedir. Yaşanan arıza sadece sizin binanızda olduğu gibi sadece sizin dairenizde de olabilir. Böyle bir durum ile karşılaşıldığında tesisatçı çağırmak en mantıklı yol olacaktır. Bu yüzden akla gelecek ilk çözüm telefona sarılıp su tesisatı sorunlarına çözüm bulmak için profesyonel hizmet vermekte olan tesisatçıları  çağırmak olmalıdır.

Su Tesisatında Ne Gibi Sorunlar Meydana Gelebilir?

Su tesisatlarında vanaların eskimiş olması yüzünden kırılma, çatlama, duvarlarda su sızıntısı oluşması kutup başlarında akıtma gider tıkanıklığı görülmesi ve mutfağı ile alakalı olarak kötü kokuların veya koşmanın oluşması sıklıkla görülen arızalar olmaktadır. Böyle bir durumla karşılaşıldığında tesisatçılık hizmetlerini ayağınıza ilk kadar getiren firmamız sahip olduğu özel ve teknolojik ekipmanlar ile en kısa süre içerisinde mevcut arızayı tespit ederek  gereken müdahaleyi makul süreler içerisinde gerçekleştirir ve sıkıntıya sokmadan sorununuza çözüm bulur. Firmamız gider tıkanıklığı açma, su kaçağı tespiti ve su sızıntısı bulma gibi  pek çok hizmeti başarıyla sağlamaktadır.

Tesisat Arızalarınızın Hızlı Çözümü İçin Bize Başvurun    

Beykoz bölgesinde tesisat arızaları ve çözümü için hizmet vermekte olan firmamız profesyonel ekipleri ile hızlı çözümler bulunmaktadır. Ekiplerimizin sahip olduğu teknolojik cihazlar sayesinde tesisatlarda meydana gelen gider tıkanıklığı, su kaçağı bulma gibi arızaların nedeni kısa bir süre içerisinde tespit edilerek profesyonel bir şekilde arızalar giderilmektedir.  Web sitemiz ve telefon numaralarımız üzerinden bize ulaşarak kayıt oluşturmanız halinde gereken bütün işlemler tarafımızdan yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
Tıkla Ara 30 DK Servis Kapıda