acil tesisat

Home / Posts tagged "acil tesisat"
Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Uzun yıllar boyunca bölge halkına en kaliteli hizmetleri sunan tuvalet tıkanıklığı açma firması olarak her zaman hizmetinizdeyiz.Tuvalet tıkanıklığı hiç olmasını istemediğiniz bir anda olma ihtimali olan çok büyük sorunlardan biridir. Tıkanıklığa sebep olan bir çok nedenler bulunmaktadır. Bunların en başında gelen tuvalet gider borusunun içine atılan ıslak mendillerdir. Devamlı olarak atılan bu ıslak mendiller zaman içinde gider borusunun içinde birikir ve tıkanıklığa neden olur. Rulo halinde atılan ya da suda erme özelliği bulunmayan kalitesiz tuvalet kağıtların atılması da bir başka sebeptir. İstemeden giderin içine sert cisimlerin atılması da büyük bir nedendir. Ayrıca kedi kumu ya da  saksı toprağının atılması tıkanıklığı sebep olmaktadır. Tuvalet tıkanıklık açma işlemleri çok dikkat edilmesi gereken işlerdir. Bu neden ile tuvaletlerin tıkanmasına sebep olacak durumlardan uzak durmalısınız. İnşaat halinde iken tuvaletin içine alçı ya da çimento parçalarının kaçması gün geçtikçe tuvaletin tıkanmasına sebep olur. Bunların yanı sıra pedlerin veya çocuk bezlerinin atılması daha büyük tıkanıklıkların oluşması demektir. Tuvalet giderlerinin eğimsiz olması da başka bir tıkanma sebebidir.

Tuvalet Tıkanıklığında Yapılması Gerekenler

Tuvalet tıkanıklığı çeşitli sebeplerden dolayı bütün herkesin başına gelebilecek sıkıntılardan sadece biridir. Böyle bir sorun ile karşı karşıya kaldığınız zaman evde ya da iş yerlerinde kendi yöntemlerinizle tuvalet tıkanıklığı açma yöntemlerini uygulayabilirsiniz. Ancak bu yöntemler ile kesin sonuç alamayabilirsiniz. Hatta geri dönüşü olmayan problemler ile karşılaşma ihtimalini de unutmamak gerekir. Bu gibi durumlarda yapılması gereken en doğru karar uzman kişilerden yardım almaktır. Tuvalet tıkanıklık açma konusunda firmamız son derece deneyimli ve güvenli bir firma olmasının yanı sıra en kaliteli hizmetleri ayağınıza kadar getirmektedir. Sizlerin ihtiyacınız olduğu anda talep etmeniz üzere hiç vakit kaybetmeden ekibimiz adresinize gelmektedir. Firmamızda profesyonel eğitim almış işinin ehli tecrübeli ustalar çalışmaktadır. Ayrıca en son sistem teknolojik ekipmanların kullanıldığı en sağlıklı tuvalet tıkanıklığı açma işlemleri yapılmaktadır. Yaptığımız başarılı işler ile firmamız sektöründe bulunan firmalar arasında her zaman lider konumdadır.

Tuvaletten Kötü Koku Gelme Sebebi

Ev ya da iş yerinde kullanılan tuvaletten temizlendiği halde kötü koku geliyorsa bunun en büyük sebebi tuvaletin tıkanık olmasıdır. Her türlü müdahaleye rağmen tuvalet kokusunu engel olamanın nedeni olarak tuvalet giderinin, banyo ya da lavabo giderinin tıkalı olmasıdır. Bu kötü kokudan kurtulmak çok önemlidir. Aksi taktirde önlem alınmayan tıkanıklıklar sonrası kirli su basmasına sebep olmaktadır. Hem kötü kokunun yok olması  hem de tıkanıklığın açılması için zaman kaybetmeden soruna el koymak gerekir. ayrıca tuvalet taşlarının arasında bulunan boşluklar da kötü koku yapmaktadır.

Tuvalet Neden Geri Taşmaktadır?

Ev ya da iş yerlerinde istenmeyen bir anda tuvalet geri taşabilir. Bu olayın en önemli sebebi logarın tıkanmış olmasıdır. Özellikle bina logarı tıkanık olduğu zaman geri taşma yapacaktır. üst kattaki komşunuzun tuvaleti kullandığı vakit sizin tuvaletiniz de geri taşma yapıyor ise bu sisin tuvalet gider borunuzun tıkanık olmasından kaynaklanmaktadır. Bu durum daha büyük sorunlara da yol açmaktadır. Yani tuvalet geri taşma yaptığı sırada lavabo gider borusu, duş gider borusu ya da süzgeçlerden de taşma yapmaktadır. Bunun sebebi hepsinin tek bir gider kanalına bağlı olmasıdır. İstenmeyen bu durumlarda gider borusunun tıkanık olmasında orada bulunan bütün giderde taşma olmaktadır.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

Özellikle iş yerlerinde tuvalet tıkanıklığı gibi sorunlar ile çok sık karşı karşıya kalmak mümkün olmaktadır. Kesin çözümler almak için tuvalet tıkanıklığı açma konusunda yapılması gereken en etkili yöntem profesyonel bir yardım almaktır. Tuvalet tıkanıklığı açma işlemlerinde pek çok yöntemler bulunmaktadır. Tıkanıklık açma konusunda uzman olan firmamızın en etkili yöntemlerinden birisi en son sistem teknolojik cihaz olan kameralı görüntüleme cihazları ile yapılan işlemlerdir. Bize ulaştığınız an hiç vakit kaybetmeden firma çalışanlarımız adresine gelir. İlk olarak tıkanık olan tuvaletinize yapılması gereken işlemler tespit edilir. ardından kameralı görüntüleme cihazı ile tıkanıklığını nerede ve nasıl olduğu öğrenilir. Bu cihaz sayesinde dakikalar içinde sorun tespit edilmiş olunur. Daha sonra tıkanıklık hakkında tüm bilgiler rapor halinde müşterimize bilgi verilmektedir. Ayrıca bu cihaz sayesinde tıkanıklık açmak için en uygun işlemler uygulanmaktadır. Kameralı görüntüleme cihazı ile hiçbir yere zarar vermeden ve zorlanmadan tıkanıklığın sebebi bulunur.

Kırmadan Tıkanıklık Açma İşlemleri

Kameralı görüntüleme cihazı ile tespit edilen tuvalet tıkanıklığının giderilmesi için kullanılması gereken en etkili yöntem robotlardır. Robot en son sistem teknolojinin üretmiş olduğu süper bir icattır. Tespit edilen tıkanıklık sonrası bu robot sayesinde kırmadan tuvalet açma işlemleri uygulanacaktır. Robot cihazının tıkanıklığı açması için yay helozonlu uçlarına uygun olacak aparatlar seçilir. Bu sayede tuvalet tıkanıklığı açma işlemleri sırasında etrafa hiçbir zarar vermeden ve kırma dökme gibi işlemler olmadan tıkanıklık açılır. Ayrıca robot cihaz ile ekstra bir masraf çıkmadan bu işler hal olacaktır. Tıkanıklık açıldıktan sonra tuvalet gider borusu iyice temizlenir. Daha sonra tüm tuvalet tıkanıklık açma işlemleri sonrasında tekrar kameralı görüntüleme cihazı ile gider borusuna bakılır ve tıkanıklığın tamamen ortadan kalktığına emin olunur. Tuvalet tıkanıklığı açma konusunda firmamız her zaman en kaliteli hizmetleri en güvenli şekilde sizlere sunmaktadır. Vermiş olduğumuz tüm hizmetlerin her zaman arkasında dururuz ve her şey garanti altındadır. Kırmadan tuvalet açma işlemleri için sizin isteğiniz üzere en kısa süre içinde yanınızda olan firmamız her zaman sizlere yardımcı olmaktadır.

Teknolojik Cihazlar Olmasa Nasıl Olur?

Tuvalet tıkanıklığı ev ya da iş yerlerinde meydana gelebilecek en büyük sorunlardan biridir. Bu neden ile çok dikkatli olmanın ve uzman bir yardım almanı faydası vardır. Tuvalet tıkanıklığı açma konusunda teknolojinin çok fala yararı bulunmaktadır. İlk olarak kesinlikle kameralı görüntüleme cihazı sayesinde kırmadan tuvalet açma işlemleri yapılır ve ekstra bir masraf çıkmamış olunur. Eski yöntemler ile tuvalet tıkanıklığı açmak çok sıkıntılı olacaktır. Hem çok fazla zaman kaybına neden olacak hem de tıkanıklığı bulana kadar çok fazla masraf açılacaktır. En son sistem teknoloji ürünü olan cihazların bu işlemlerde yeri ve önemi çok büyüktür. Kesinlikle uzman işinde tecrübeli kişilerin yanı sıra teknolojik cihazların olması çok büyük bir şanstır. Yoksa tuvalet tıkanıklığı açma işlemleri çok zor ve zaman isteyen zahmetli bir iş olacaktır.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Tuvalet tıkanıklığı açma işlemleri aslında sanıldığı kadar büyük rakamlar içermemektedir. Yapılan tüm işlemlere göre fiyatlar farklı olmaktadır. Ancak müşteri hizmetlerimizi arayarak her türlü işlemler için fiyat alabilirsiniz. Firmamız en uygun fiyatlar ile kırmadan tuvalet açma işlemleri vermektedir. Yapmanız gereken tek şey firmamız ile irtibata geçmektedir. Böylece hiç vakit kaybetmeden en kaliteli hizmetleri en güvenli şekilde en kısa süre içinde ayağınıza gelmektedir. Firmamıza 7 gün 24 saat ulaşmanız mümkün olmaktadır ve tuvalet tıkanıklığı sorunu yaşadığınız da hemen bizi aramanız yeterli olmaktadır.

güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
Tıkla Ara 30 DK Servis Kapıda