Adalar tesisatçı

Home / Posts tagged "Adalar tesisatçı"
Adalar Tesisatçı

Adalar Tesisatçı

Adalar Tesisatçı – 0539 831 08 35

Adalar tesisatçı hizmeti sunan firmamız tüm adalar ve civarında en kaliteli ve en yenilikçi tesisat hizmetlerini sunmaktadır. Tesisat hizmetler hem oldukça önemli hem de büyük ustalık ve kaliteli işçilik gerektiren bir hizmettir. Çünkü yapılacak herhangi bir hata hem yaşam ve çalışma alanlarının fiziki durumunu etkileyebileceği gibi hem de güvenlik anlamında da sorunlara yol açabilmektedir.

Firmamız bu anlamda hem kaliteli ve hem de teknoloji destekli bir hizmet bulmaktadır. Geçmişte olduğu gibi deneme yanılma yöntemi asla uygulanmamaktadır. Cihazlarımız bu anlamda dünya standartlarında olup sizlere en iyi hizmeti sunmak adına kullanılmaktadır. Firmamız profesyonel bir hizmet anlayışı gütmektedir. Bu amaçla her tesisat dalı için kendi alanında uzman, eğitimli ve tecrübeli personel kadrosuna sahip durumdadır. Zaten departmanlar şeklinde hizmet sunarak bu anlamda en nitelikli ve hızlı hizmeti sunmaktayız.

Tesisat denildiğinde çok büyük ve yönlü bir hizmet alanı gelmektedir. Farklı alanlarda aynı kişin hizmet sunması hem kaliteli hem de hızı oldukça aşağılara çekmektedir. Bundan dolayı Adalar tesisatçı hizmeti sunan firmamız profesyonel hizmet anlayışı gereği departmanlara bölünerek hizmet yapılanmasını sağlamaktadır.

Adalar Su Kaçağı Tespiti

Geçmişte sadece tecrübeye dayanarak su kaçağının tespiti yapılmaya çalışılır ve evin birçok noktasına zarar verilirdir. Bu durum hem can sıkıcı olurken evinizde de istenmeyen görsel durumların oluşmasına sebep olmaktaydı. Adalar su kaçağı tespiti hizmeti sunan firmamızın en teknolojik imkânları sayesinde artık kaçakların tespiti kırmanda dökmeden özle cihazlarla ve neredeyse sıfır yanılma payı olarak gerçekleştirilmektedir. Su kaçağı tespitinde sonra teknolojik bilgisayarlı kameralı görüntülüme sistemleri sayesinde kaçağın nedeni bulunarak gerekli tamirat ve değişim hizmetlerine başlanmaktadır.

Su Kaçağı Bulmada Kullanılan Teknolojik Ekipmanlar

Firmamız su kaçağı bulma konusunda birçok farklı ekipman ve teknolojiden aktif olarak faydalanmaktadır. Bu ekipmanlar ise şu şekildedir;

Dinleme Ekipmanı: Su kaçaklarının oluştuğu noktayı bulmak amacıyla en çok tercih edilen ekipmanlar arasında yer almaktadır.  Oldukça hassas bir dinleme sağlayan bu cihaz genel sızıntı yerini tespiti için en gerekli takım durumundadır. Bilgisayar sistemine bağlanabilen cihazlar kaçağın olduğu noktanın konumunun en iyi ve en net şekilde sunmaktadır.

Termal Kamera: Bu kameralar sıcaklık yoğunluğuna göre sızıntı tespiti yaptığı için sıcak su borularının olduğu noktalarda kullanılmaktadır. Sadece sıcak su ile ilgili olduğu için yardımcı amaçla kullanılan ekipmanlar arasında yer almaktadır.  Ve çok fazla kullanım alanı bulunmamaktadır.

Pis Su Kamerası: Sızıntının olduğu pis su giderleri noktalarında kameralı tespit yapmaktadır. Gece görüş özelliği dolayısı ile karanlık noktalarda da net görüntü sağlayan bu cihazlar sızıntının olduğu noktayı tespit etmek de oldukça faydalı durumdadır. Özellikle giderlerde oluşun sızıntıların tespitinde oldukça işlevsel bir yapısı vardır. Bu sayede artık yanılma payı olmaksızın görsel anlamda da sızıntı tespiti yapabilmekteyiz.

güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
Tıkla Ara 30 DK Servis Kapıda