Ataşehir Tesisatçı

Home / Posts tagged "Ataşehir Tesisatçı"
Ataşehir Tesisatçı

Ataşehir Tesisatçı

Ataşehir Tesisatçı – 0539 831 08 35

Ataşehir halkının tüm tesisat işleri, su boruları, su kaçağı ve onarımı için Ataşehir tesisatçı uzman ekibiyle hizmetinizdedir. Ataşehir bölgesi son 15 yıla bakıldığında İstanbul’un ve Türkiye’nin en çok gelişen bölgelerinden biri olmuştur. Bölgede çok sayıda yapılan yeni site ve bina öne çıksa da bölge oldukça eski bir yerleşim bölgesidir. Bölge gelişimi ile birlikte yeni bir iş merkezi haline de dönüşmüştür. Bu kadar yoğun yerleşim ve işyerinin bulunduğu bir bölgede tesisat işlerine ihtiyaçta çok olmaktadır. Bölgede bulunan evleriniz ve işyerleriniz de meydana gelebilecek su kaçağı sorunlarının tespiti ve tadilatı, gider tıkanıklıkları, petek temizleme ve tıkanıklık açma işlemlerinin tümü için Ataşehir tesisatçı tecrübeli, eğitimli ve işinin ehli ustalardan oluşan ekibi ile hizmet vermektedir.

Bölgenin tamamına ulaşabilecek bir servis ağı kuran firma, son teknoloji ve modern cihazlar kullanarak, müşteri memnuniyeti odaklı pratik ve hızlı çözümleri uygun fiyat seçenekleri ile sunmaktadır. Ev ve işyerlerinizde meydana gelen özellikle su kaçağı sorunlarında, duvarların kırılıp dökülerek, etrafın tamamen moloz altında kaldığı ve oldukça uzun süren, sorun belirleme ve onarım işlemleri Ataşehir tesisatçı gibi işinde uzman firmalar sayesinde çok daha pratik ve daha az maliyetli hale dönüşmüştür.

Petek Temizleme

Petek temizliği yapılması soğuk kış günlerinde ısıtma sisteminizin en verimli şekilde çalışması ve eviniz ya da işyeriniz de en iyi şekilde ısıtma işlemlerini sağlaması açısından çok büyük öneme sahiptir. Ataşehir tesisatçı, eski usullerin aksine peteklerinizin tek bir tanesini dahi sökmeden son teknoloji cihazların sisteme dışardan bağlanması ile çok kısa sürede tamamının temizlenmesi sağlanmaktadır. Eğer yerleşim yerinizde merkezi ısıtma sistemi kullanılmakta ise kapalı devre olarak gerçekleştirilen işlem oldukça kısa sürede, çok uygun fiyatlar ile bina da bulunan tüm peteklerin temizlenmesiyle sonuçlanmaktadır.

Su Kaçağı Tespiti

Ataşehir tesisatçı kullandığı son model cihazlar ile su tesisat sistemleriniz de meydana gelen kaçakları, dışarıdan tespit edebilmektedir. Kılcal kaçaklar hiçbir fiziki müdahaleye gerek kalmaksızın kullanılan çözüme uygun kimyasal maddeler ile onarım ve tadilatlar firma tarafından oldukça kolayca çözülmektedir.

Geçmiş yıllarda tesisatınızda birden fazla yerde meydana gelebilecek sızıntı ve kaçaklar tespiti açısından oldukça büyük sıkıntılara yol açabilmekte idi. Su kaçağı tespiti için duvarların kırılması dökülmesi bazen günlerce çalışılması gerekmekte, tadilat sırasında hem vaktiniz hem nakdiniz ziyan olmaktaydı. Ataşehir tesisatçı tarafından kullanılmakta olan tespit sistemleri sayesinde sorunun nerede olduğunu çok kısa sürede, ufak hatalar dahi olmadan bulabilmekte, doğrudan kaçak olan bölgelere ulaşarak sorunu en kısa yoldan, en düşük maliyetler ile geri dönme ihtimali bırakmadan çözmektedir.

Ataşehir tesisatçı su kaçaklarının tespit edilmesi ve tamir edilmesi konularında sizlere en hızlı, en pratik, en doğru çözümleri en uygun fiyatlar ile sunmakta, eski usulleri kullanan amatör firma ve ustaların aksine kullandığı son teknoloji cihazlar ve eğitimli, tecrübeli personeli sayesinde kırmadan dökmeden çözmektedir ve müşteri memnuniyeti garantisi vermektedir.

Tıkanıklık Açma

Ev ve işyerlerinizde lavabolarda veya mutfak, banyo giderlerinde meydana gelen tıkanıklıkları son model açma robotları ile Ataşehir tesisatçı alanında uzman ve eğitimli personeli sayesinde kolayca açmaktadır. Kameralı görüntüleme sistemlerine sahip bu cihazlar ile sorunun ve tıkanıklığın olduğu yeri kolayca tespit eder ve en pratik çözümler ile müdahale eder.

Su kaçağı bulma gibi giderlerin tıkandığı durumlarda da en pratik ve en hızlı yöntemleri kullanan firma, soruna uygun çözüm yöntemleri ile sizlere hizmet vermektedir. Duruma ve ihtiyaca göre mekanik ya da tazyikli yöntemlerden birini tercih eden firmanın profesyonel ekibi, bazen bunlara bile ihtiyaç duymadan kullandığı kimyasal ürünler ile en iyi sonucu almanızı sağlar.

güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
Tıkla Ara 30 DK Servis Kapıda