Erenköy tesisatçı

Home / Posts tagged "Erenköy tesisatçı"

Erenköy Tesisatçı

Erenköy Tesisatçı – 0539 831 08 35

Müşteri memnuniyetine her şeyden daha fazla önem vermekte ve Erenköy tesisat firması olarak en iyi hizmeti vermek için çabalamaktayız. Alanında uzman ve tecrübeli olan ekipmanımız, sizlere kesin ve kalıcı hizmet sunmadan evinizden ayrılmıyor. Hizmetimizden haftanın 7 günü ve günün 24 saati faydalanabilirsiniz. Aradığınız her an firmamıza ulaşabilirsiniz. Hizmetimiz sınırsızdır. Evlerinizde ve iş yerlerinizde, depolarınızda ve aklınıza gelebilecek envai çeşit alanda kesin çözüme kavuşmanın mutluluğunu Atılım Tesisat ile yaşayacaksınız.

Tesisatçı Hizmetlerimiz Hakkında

Bir tesisatçı firması olarak müşteri memnuniyetini önemseyen firmamız, tüm tamirat ve işlemlerini kırmadan, dökmeden gerçekleştirmektedir. Tüm işlemlerinde son teknoloji imkanlarından faydalanmaktadır. Dijital makineler yardımıyla arıza ve kaçak tespiti gerçekleştirilip, gerekli önlemler ve müdahaleler anında yapılmaktadır. Tespit sırasında kırma dökme olmadığı gibi, müdahale sırasında da çoğu zaman kırma ve dökme yapılmaz. Arıza tespiti gerçekleştirildikten sonra dijital makineler yardımıyla müdahale edilerek tıkanıklık ve akıntının olduğu bölge rahatlıkla açılabilmektedir. Ancak kimi zaman çatlak boru ve kırık zemin tespiti yapılması durumunda kırma ve dökme işleminin gerçekleştirilmesi zorunlu hale gelmektedir. Bu gibi durumlarda ise tespitin kesin olması sebebiyle müdahale sadece çatlak olan bölgeye yapılmakta ve tüm zemininizin zarar görmesi engellenmektedir. Atılım tesisat olarak belli başlı hizmetlerimiz şöyledir:

  1. SU KAÇAĞI TESPİTİ

 

Su kaçağı tespiti esnasında teknolojik cihazlar kullanılarak kaçak olan bölge hemen fark edilmektedir. Tespitin kolay oluşu çözümü de hızlandırmakta ve kolaylaştırmaktadır. Firmamız ile bu işlemler en az masraf ile tasarruflu bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Su kaçağı problemi böylece olağanüstü bir sorun olmaktan çıkmıştır.

 

2.TUVALET TIKANIKLIĞI AÇMA

 

Tuvalet giderlerine atılmakta olan sert ve gideri tıkama ihtimali olan cisimler ciddi problemlere neden olabilmektedir. Bu gibi durumlarda tuvaletlerde alt kata su sızmaktadır. Ayrıca suyun geri gelmesi, taşma ve giderden gelen kötü kokular daha büyük sorunların habercisi konumundadır. Ancak bunların çözümünü artık geleneksel yöntemlere bırakmamalıdır. Firmamız ile kesin ve garanti çözüme ulaşabilirsiniz.

 

  1. PİMAŞ AÇMA

 

Ekipman olarak en çok karşılaştığımız sorunlardan biri olan pimaş tıkanıklığında da son teknoloji yöntemlerle çalışmaktayız. Banyo, mutfak, tuvalet vb gider borularına pimaş adı verilmektedir. Bu boruların tıkanması genelde bina inşaat halinde iken gerçekleşmektedir. Harç malzemelerinin boruları tıkaması sonucu oluşmakta, bina tamamlandıktan ve borular kullanılmaya başladıktan sonra ortaya çıkmaktadır. Firmamız son teknoloji yöntemler ile kırmadan ve dökmeden tıkanık bölgenin direk erimesini sağlayarak açma işlemini gerçekleştirmektedir.

 

4.LOGAR AÇMA

 

Özellikle sokaklarda, caddelerde ve bahçelerde bulunan ve çevre evlerden gelen tüm kanalizasyon pisliklerinin toplandığı alana logar adı verilmektedir. Büyük atık malzemeler ve sert cisimlerin kanalizasyonlardan atılması ile logarlar tıkanmaktadır. Firmamız Erenköy tesisatçı ekibi sayesinde büyük logar açma boruları ile soruna kısa sürede kesin çözüm bulmaktadır.

 

güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
Tıkla Ara 30 DK Servis Kapıda