Esenler lavabo açma

Home / Posts tagged "Esenler lavabo açma"

Esenler Lavabo Tıkanıklığı Açma

Esenler Lavabo Tıkanıklığı Açma

Her gün karşılaşabileceğimiz bir sıkıntı olan lavabo tıkanıklarının el bilindik düşmanları eski tip lavabo pompalarıdır. Ev hanımlarının lavabo tıkanıklarında ilk kullandıkları ve en bilenen yöntem karbonat ve sirkedir. Tıkanma konusunda ise rakip tanımayan mutfak lavaboları belirli aralıklarla aynı şikâyeti tekrarlıyor ise artık Esenler lavabo tıkanıklığı açma servisini çağırma vakti gelmiş demektir. O zaman vakit kaybetmeden tıkanıklık devasa boyutlara ulaşmadan hemen müdahalesi gerekir.

Ya Banyo Lavaboları

Banyo lavaboları tıkanmaz sanmayın hanımlar eşleriniz sakal tıraşı olurken orayı kullanmıyor mu? O zaman tıkanması an meselesi hele birde eski bir evde oturuyorsanız boruların yıpranarak kırılıp dökülmesi içten bile değildir. Üzülmeyin en yakın lavabo açma hizmeti veren bir firma ile iletişime geçin. Lavaboların sevmediği şeyler arasında yağ birikintileri, saç ve kılların toplanmış hali, yemek artıkları ve sık sık kullanılan lavabo açıcı kimyasal ürünlerdir. Evet, yanlış duymadınız bu kimyasal ürünler geçici bir rahatlık sağladıktan sonra bıraktığı tortu ve kireçler daha fazla tıkanmasına yol açar.

Eski Evlerdeki Lavabo Tıkanmaları

Belli bir yaş üstündeki binalarda bütün tesisat ve gider borularının konumlanması ve boruların kalitesi epey düşük seviyededir. Bu yüzdende ömürleri kısa olur, çünkü biriken ve taşlaşan su kalıntıları ve borularda oluşan tahribat sayesinde oldukça zahmetli bir iş ortaya çıkar. Pis su gideri açma işlemi için genel anlamda kişilerin kendi uğraşları fayda etmez özellikle belirtilen tipteki eski evlerden ise faydadan çok zararınız olur zaten yıpranmış boruları parçalayarak beton içinde sızıntılara yol açabilirsiniz. Sonra da alt kat komşunuzda epey bir şikâyet işitirsiniz. Bu tür olumsuzluklara mahal vermemek adına böyle arızalarda gider açan servislerden yardım talep ediniz, yoksa sonrasında daha büyük maddi sıkıntılara girebilirsiniz.

güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
Tıkla Ara 30 DK Servis Kapıda