Fatih lavabo açma

Home / Posts tagged "Fatih lavabo açma"

Fatih Lavabo Açma

Fatih Lavabo Açma – 0539 831 08 35

Hep evlerimizde ki lavabolar tıkanacak değil ya bazen de işyerlerimizde ki lavabolar tıkanabilir malum su her yerde ihtiyaç suyun olduğu yerde de lavabo olması kaçınılmaz. Büro olur bir hekim yazıhanesi olur ya da en basiti bir bakkal dükkânı olur, tamam normal çalışma standardını aksatmayabilir ancak olası bir kötü durumda insanın canı sıkılır. Tatlı canınızı hiç sıkmayın Fatih lavabo açma sizler için hizmet vermekte üstelik bir telefon kadar da yakınınızda. Tıkanıklık nerede olursa olsun son teknoloji aletlerimiz ile kırmadan dökmeden tıkanıklığı tespit eder onarımını yaparız.

Kameralı Görüntüleme Sistemi

Çok az servis elemanın bildiği kameralı görüntüleme sistemi işini profesyonelce yapan ustaların en büyük yardımcısı olmuştur. Bu cihaz sayesinde elimizin ulaşamadığı yerlerdeki tıkanıkları ve sebeplerini tespit edip ona göre uygulamalar yapılmaktadır. Lavabo tıkanıklığı açma kişilerce basit karşılanan bir meslek dalıdır çoğu zaman ama işin aslı öyle değildir. Evde kendi yöntemlerimiz ile deneriz el pompası, çeşitli kimyasal ürünler veya tel salma gibi yöntemler ile ancak yüzeysel bir rahatlama sağlar. Hatta bazen tıkanıklığa sebep olan bir nesne ise daha da derine gitmesine yol açar ya da kullanılan kimyasalların bıraktığı tortular zamanla taşlaşarak daha büyük lavabo tıkanmalarına neden olur.

Fiyatlar Sabit midir?

Genel anlamda evet diyebiliriz, ancak önce sorununuzun kaynağının tespiti önemlidir ve tabi ekstra işlem gerektirip gerektirmediği. Genel olarak mutfak lavaboları benzer nedenler ile tıkandığından gider açma ücretlerini sabit bir liste fiyatı uygulanabilir. Takdir edersiniz ki zor ve pis bir meslekle uğraşıyoruz o yüzden zaten sabit olan fiyatlarda lütfen pazarlık istemeyin. Emek sarf ederek hizmet veriyoruz ve bilinir ki normalde emeğin fiyatı biçilmez.

güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
Tıkla Ara 30 DK Servis Kapıda