idealtepe tesisat

Home / Posts tagged "idealtepe tesisat"
İdealtepe Tesisatçı

İdealtepe Tesisatçı

İdealtepe Tesisatçı – 0539 831 08 35

Atılım Tesisat, İstanbul’un hemen hemen her bölgesinde tesisat hizmeti sağlamaya devam eden kanalizasyon ve tesisat firması olarak uzun yıllardan beri hizmet sağlamaktadır. Bu zamana kadar yapmış olduğu hizmetleri düşünüldüğü zaman hizmetlerinde daima başarıyı yakalamış olarak müşteri memnuniyetinde başarılar elde etmiş bir firma görüntüsü vermektedir. Ayrıca söz konusu hizmetlerini yerine getirirken daima teknolojinin yeniliklerinden haberdar olarak hizmetlerinde bunu aktif bir biçimde kullanması da onu diğer tesisatçılarından ayrı tutan özelliklerinden sadece birkaçını meydana getirmektedir.

TESİSATÇI HİZMETLERİ

Atılım Tesisat tarafından idealtepe tesisatçı anlayışı doğrultusunda sağlanan belirli hizmetleri arasında şu alt başlıkları verebiliriz.

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçakları genellikle binanın su tesisatının uzun zamandan beri yoklanmamış olmasından veya tesisatı yapan ustanın tam olarak alanına vakıf olmamasından kaynaklanan sorunlardan kaynaklanmaktadır. Her ne şekilde olursa olsun ortada bir gerçek vardır ki bu da bir tesisat sorununun gündemde olmasıdır. Su kaçağı tespitini en teknik cihazlarla kısa sürede tespit edebilen şirketimiz bunu alanında uzman deneyimli personelleriyle yürüterek tamamen yetkin bir çalışma kadrosuyla hizmetlerini sürdürmektedir.

 

Pimaş Tıkanıklığı Açma

Eskiden İstanbul ev hanımlarının tesisattan yakındıkları olurdu. Hatta sırf kırıp dökmeler yüzünden onarılması gereken ev tesisatının ertelendiği bile olurdu. İşte bu sorunlar yüzünden Atılım tesisatçı tarafından bu sorunların artık ortadan kaldırılması amacıyla yeni robot kameralarıyla kısa sürede pimaş tıkanıklıklarına neden olan etkenleri tespit eden cihazlar üzerinde durularak bu cihazların sağlamış oldukları özelliklerle tamamen nitelikli bir biçimde tesis edilmiş kaliteli ev tesisatı hizmetleri verilmektedir.

 

Kanalizasyon Açma

İstanbul’un Anadolu yakasının her bir köşesine verilen yerinde hizmetlerle kanalizasyon tıkanıklıklarının da önüne geçmek için en yeni vidanjör ekipmanları kullanılarak idealtepe tesisat hizmetleri verilmektedir. Verilen bu hizmetlerde de daima müşteri hizmetlerinin memnuniyeti en üst düzeyde tutularak verilen hizmetlerin müşterilerle buluşturulması konusunda daima temkinli yaklaşılmaktadır. Bu yönleriyle de kanalizasyon açma yönünden son derece öne çıkan unsurlar yerine getirilerek belli başlı unsurların ele alındığı görülmektedir. Bu da kanalizasyon onarımı ve tadilatı konusunda uzmanlık isteyen bir şekilde öne çıkan hizmetlerle mümkün hale gelebilmektedir. Ayrıca süreklilik esasına dayanan belirli hizmetler öngörülerek kanalizasyon tadilatlarının boyutları da birer birer incelenerek bu açıdan da hizmetler ele alınmaktadır.

 

Ele alınan bu hizmetlerimiz, 7/24 verilen müşteri memnuniyeti güvencesiyle daima sizlerle buluşturularak tamamen önde gelen hizmet yelpazemizle birlikte sizlere en iyi şekilde sunacağımız hizmetlerimiz arasında kesintisiz olarak yerini alacak işlemlerin arasında bulunmaktadır.

güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
Tıkla Ara 30 DK Servis Kapıda