İstanbul Pimaş Açma

Home / Posts tagged "İstanbul Pimaş Açma"
İstanbul Pimaş Açma

İstanbul Pimaş Açma

İstanbul Pimaş Açma servisi

işlemleri uzman ekibimiz tarafından 7/24 olması gerektiği gibi verilmekte ve tüm kanal, gider sorunlarınız çok kısa bir süre içerisinde açılarak sizlere geri dönüş yapılabilmektedir. Atık su tesisatlarında ve bu atıkları taşıyan boruların içerisinde çeşitli sebeplerden dolayı bir takım tıkanmalar oluşabilmekte ve bu tıkanıklıklar neticesinde de gönderilen sular ve yeni atıklar boruya gidememekte ve tuvalet sisteminde kalmaktadır. Böylece sorun oluşmakta ve bir takım problemler oluşabilmektedir. Bu nedenle çok hızlı bir şekilde daha fazla atık birikmeden ve suyun geri püsme işlemine geçmeden başlamalı ve çalışmalar ekipler tarafından önerilen yolda ilerletilmelidir.

Bazen kanalizasyon boruları tıkanabilir, bazen tuvaletleriniz tıkanabilir veya bazen de pimaşlarınız kırılabilmekte veya tıkanabilmektedir. Tıkanıklık tespiti yapan birçok makine ve alet bulunsa da bizim kullanmış olduğumuz yer altı kamera tespit sistemleri sayesinde çok detaylı bir şekilde bu tür işlemler yapılabilmekte ve onaylatılabilmektedir.  Daha çok yağmur yağması sonrasında görülebilmekte olan bu tıkanmalar biran önce çözülmeli ve ortadan problemler kaldırılması gerekmektedir.

Pimaş tıkanıklıkları

bizim ekipman ve araçlarımız sayesinde açılmakta ve onarılabilmektedir. Ancak bu işlemlerden sonra ise bazı boru ve tesisat sistemlerinde göçük oluşabilmektedir. Bu göçük işlemleri mutlaka kameralar ile kontrol edilmeli ve müdahale edilmelidir. Aksi takdirde problemler oluşabilmekte ve bu problemler daha çok büyüyerek tüm tesisatı da etkileyebilmektedir.

güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
Tıkla Ara 30 DK Servis Kapıda