Kadıköy tesisat

Home / Posts tagged "Kadıköy tesisat"
Kadıköy Tesisatçı

Kadıköy Tesisatçı

Kadıköy Tesisatçı – 0539831 08 35

Tesisatçı hizmeti sunan firmamız bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren her türlü acil ihtiyaçlarınızda her an en profesyonel şekilde hizmetinizdedir. Firmamız tesisat sorunlarını gerekli ve hızlı bir şekilde müdahale edilmediğinde çok daha büyük ve ileri seviyede sorunlara sebep olacağının bilincinde hareket ederek hiçbir zaman sizleri mağdur etmemektedir. Bu sebeple ihtiyacınız olan her an ve her yerde hizmetinizde olmamız bizim en önemli önceliğimiz durumundadır

Firmamız her türlü tesisat sonu için teknolojik odaklı cihaz ve ekipmana sahip durumdadır. Ayrıca personel kadromuzda her türlü tesisat sorunu için eğitilmiş ve oldukça donanımlı kişilerden meydana gelmektedir. Unutulmamalıdır ki her tesisat farklı özellikte olduğu için bu hizmeti sunan kişilerinde o yetenek ve beceriye en iyi şekilde sahip olması gerekmektedir. Bu sebeple Kadıköy tesisatçı hizmeti sunan firmamız bünyesinde her çeşit hizmeti sağlayacak kalitede nitelikte personel kadrosuna sahip durumdadır. Firmamız bu anlamda odlukça hassas bir personel temini politikası yürütmektedir.

Kadıköy Su Kaçağı Bulma Hizmetleri

Su kaçağı tespiti hizmeti sunana firmamız sahip olduğu teknolojik cihazlar sayesin kırmanda ve en hızlı şekilde su kaçağının tespitini yapmaktadır. Sağladığımız bu teknoloji ile su kaçaklarının tespiti hem çok hızlı hem de en ufak bir yanılma payı olmadan gerçekleşmektedir. Bu sayede kaçağın olduğu noktalar vakit kaybetmende müdahale etme ve sorunu ortadan kaldırma şansımız olmaktadır. Çünkü su kaçakları uzun vadede evlere çok büyük maddi ve sağlıksal sorunlara yol açabilmektedir.

Su Kaçağı Sebepleri Nelerdir?

Firmamız su kaçağı tespiti yaparken aynı zamanda vatandaşlarımızı bilinçlendirmektedir.  Öncelikle su kaçaklarının çok farklı nedenleri olabilmektedir. Su kaçaklarının oluşmasında en çok görülen nedenlerin başında ise eskimiş veya kalitesiz su tesisatı ve aşırı su basıncı ile meydana gelmektedir.   Su kaçağı tespiti hizmeti sunan firmamız oldukça hassas olan kaçak tespit cihazları ile ilk olarak kaçağın yerini daha sonra kameralı sistemler sayesinde bu kaçağa neyin neden olduğunu tespit etmektedir. Bu sayede evin birçok noktasını kırılıp dökülmesine gerek kalmadan tespit edilen nedene göre en uygun ve en kaliteli çözümü en hızlı şekilde sunmaktayız.

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir?

Şu kaçağının tespitinde vakit oldukça önemlidir. Çünkü sızıntılar evlere büyük zarara verme potansiyeline sahip durumdadır. Ve oldukça büyük bir risk oluşturmaktadır. Aşağıdaki belirtiler sayesinde su kaçağı bulma konusunda çok daha hızlı ve pratik bir şekilde hareket edilebilmektedir; Bunlar ise şu şekildedir;

Binalardaki sayaç, musluklar kapalı olduğu halde dönmeye devam ediyorsa, normalde gelen su faturalarından daha yüksek su faturaları, geliyorsa banyonuza tadilat yaptırdığınız halde, alt katın tavanındaki sararmalar hâlâ varsa, seramiklerin arasında bulunan derzler renk sararması gösteriyorsa, sürekli rutubet yaşanıyorsa ve gereksiz yere zeminlerde ıslaklık görünüyorsa acilen su kaçağı tespiti ve tamiri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
Tıkla Ara 30 DK Servis Kapıda