Kurtköy tesisatçı

Home / Posts tagged "Kurtköy tesisatçı"
Kurtköy Tesisatçı

Kurtköy Tesisatçı

Kurtköy Tesisatçı – 0539 831 08 35

Evlerimizde su akışını sağlayan sisteme su tesisatı ya da sadece tesisat denir. Tesisatlar yer altından geçen su borularının evlerimizde mutfağa, tuvalete ve suyun geldiği her lavaboya ayrı ayrı ulaşmasını sağlar. Bunun için birçok noktada vana ve borular vardır. Su sürekli olarak borularda akış halindedir. Muslukları açık ya da kapalı tutmak tesisat içinde olan su akışını durdurmaz. Dolayısı ile tesisattan dolayı bir problem yaşandığında eve gelen borulara ve vanalara hatta yerin altından ya da duvarlardan geçen su hatlarına müdahale edilmesi gerekebilir. Bu da hem uzmanlık isteyen hem de bilgi ve deneyim isteyen bir iştir. Bu işin yapılabilmesi için görevli olan tesisatçılar vardır. Tesisatçılar sizlerin daha kolay onlara ulaşması için internet sitelerinden hizmet verebilirler. Sizin arıza durumunda yapmanız gereken müsait olan tesisatçı aramak yerine web sitesine girerek adresinize bir tesisatçı gönderilmesini istemektir.

Kurtköy Tesisatçı Hizmeti

Eğer Kurtköy’de yaşıyor iseniz bu bölgeye tesisatçı istemek için web sitesinden yardım alabilirsiniz. Bunun için öncelikle sitede verilen telefon numarasını aramalısınız. Tesisat ekibinin yanlarında gerekli olan malzemeleri getirebilmesi için arıza ile ilgili kısa bir bilgi de verebilirsiniz. Tesisat arızaları için mutlaka evinizin açık adresini bilmeniz gerekir. Bilmiyorsanız da bilinen noktalardan adres tarifi yaparak da Kurtköy tesisatçı ekibini evinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Tesisat ekibinde su kaçakları için, lavabo ve tuvalet tıkanmaları için ve özellikle borularda meydana gelen patlama ve sızıntılar için hızlı bir şekilde arızayı ortadan kaldıracak cihazlar vardır. Bu cihazlar kameralı oldukları için kaçak tespitini pratik bir şekilde sağlarlar ve bu yüzden de akıllı cihaz adı verilmiştir. Akıllı cihazlar duvarların boşu boşuna kırılmasının de önüne geçer. Tesisat arızalarında tek sorun su borularının arızası değil aynı zamanda bu arızayı düzeltmek için duvarlara ya da lavabolara verilen zarardır. Bu zarar ne kadar az olur ise mağdur olan taraf için de o kadar iyi olur. Bu sebeple akıllı cihazlar sıkça tercih edilmektedir.

Tesisatçılar Nasıl Çağrılır?

Su borularında bir arıza olduğundan şüpheleniyor iseniz öncelikli olarak bir keşif yapmalı ve herhangi bir sızıntı görüp görmediğinize bakmalısınız. Daha sonrasında bir tıkanma ya da duvarlarda meydana gelen ıslaklık ya da vanalar açık olduğu halde suyun akmaması gibi bir durum yaşıyor iseniz acil olarak internet sitesi üzerinden verilen acil tesisat arıza çağrı numarasından arama yapıp Kurtköy tesisat ekiplerini ev adresinize çağırmalısınız.

 

güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
Tıkla Ara 30 DK Servis Kapıda