lavabo açma

Home / Posts tagged "lavabo açma"
Tuvalet Açıcı

Tuvalet Açıcı

Tuvalet Açıcı

Pis su Tesisatlarındaki tıkanmaların, evlerinde kişilerin bizzat gayretleri ile açılabilmesi için yapılmış olan çalışmalar neticeside kimi tuvalet açıcı ve lavabo açıcılar üretilmiştir. Atık su borularında dökülen atıkların, borunun akıntısına nispeten dibinde birikme yaptığı görülür. Bilhassa mutfak giderlerinde ek olarak sık sık rastlanılan yağlanma durumu, bu birikmelere en güzel örnektir. Pimaş döşenirken hesap edilmesi gerekli olan akıntı durumu, yapının temelinden bu yana hesaplanması gerekli olan tesisat olayıdır. Bina havalandırma bölümüne bakanımız tuvalet ve banyolar, oradan geçtiğimiz ana gider borusuna en kısa uzaklıkta bağlanmalıdır. Zira dikey olarak aşağıya inen pimaş tıkanmaz ve bu pimaşa bağlanacak meydana iştirak eden ev içi gider boruları da yatayda ne kadar kısa döşenirse, o kadar kısa zamanda tıkanır. Ayarlama yapılırken mutfaklar ve banyo mesafeleri rögara yakın ayarlanmalıdır. Basit bir şekilde içerisine döşenen borular da bunun için  tıkanmayacak biçimde dirsek konulmadan akıntısı verilmiş takdirde döşenir. Anlattıklarımızın dışarısında bir uygulama yapıldığında, borularda akıntı olmaması şeklinde boru dibine çöken pislikler her geçen gün donarak tıkanmaya sebep olacaktır.

Tuvalet Açıcı Ne Şekilde Kullanılır?

Tıkanan boruları kimyasalla açma fikri, herkesin aklına gelir elbet ki ancak her tıkanıklıkta kimyasalla açmaktansa. Mutfak pimaşlarında meydana iştirak eden yağlanma bile, pimaşı tamamıyla doldurursa açılması muhtemel olmayacaktır. Gidere dökülen lavabo açlar ancak borunun bir bölümü açıkken oradan geçerek biriken pisliği çözer. Pimaş tıkalıyken dökeceğiniz açıcı, tıkalı bölgeye ulaşmadan tesir edemediğinden, bir işe yaramayacaktır. Wc boruları için kullanılan kimyevi meydana iştirak eden kostikler, gidere kaçan şeyin cinsine yönelik iş görür. Sözgelişi tuvalete kaçan bir bezin kostikle eriyip açılması imkansızdır. Ne var ki çamur veya narin kireç tabakasını eritebilir. Tuvalet tıkanıklığı ne türlü açılır deyince anında akla iştirak eden kostik, esasında pimaş ek yerlerindeki contaları da yakar. Conta çok eskimiş ise su sızdırabilir, conta yeniyse yıpranmasını çok hızlandırır. Bu nedenle bodrum katlar dışarısında kostik seçim edilmemelidir. Üst katlarda contaya verilecek en basit hasar, aşağı komşunuzun tavanını mahveder. Her Geçen Gün sararmalar ve boya dökülmeleri görülür. Pekçok insanın evinde görmeye dayanmadığı bu görüntü sebebinden çok kritik tartışmaların yaşandığı görülmüştür.

Tuvalet açma

Tuvalet açma metotları değerlendirilirken, sizlere verebileceği en kısa parasal ve içsel hasarı hesaplayarak hüküm vermelisiniz. Tuvalet tıkanıklığı açma makinesi gidere ve sizlere kayıp vermeden pimaşı açar. Üstüne üstlük bir de tuvalet açıcı ürünler benzeri 2 gün ek olarak sonra tıkanmkısa. Firmamız tıkanma açma işlerine güvence vererek işe başlar.

Mutfak lavabo giderlerinde önce açım denemesini kendiniz yapabilirsiniz. Lavabo açlarla açım denenebilir,açılmazsa veya açıldıktan ek olarak sonra bir ek olarak tıkanırsa gider borusunda sandığınızdan ek olarak kocaman bir sorun var demektir. Robotla lavabo açma yönteminde kimyevi kullanılmadığı için borularda ezilme,büzüşme,ve delinme benzeri bir meseleyle karşılaşmazsınız. Robot makine boruları kırmadan açabilmektedir. Bununla Birlikte açıldıktan sonra kamera ile hattın içerisine bakılarak tıkanıklığın neden oluştuğunu tanımlamak olasıdır . Cihazlı lavabo açma yöntemi öbür yöntemlerde oluşabilecek parasal zararlara sebep olmamaktadır.

Tuvalet Açıcı Yöntemler
Tıkanan tuvalet giderini açıcı yöntemler nelerdir derseniz, tıkanmaya neyin sebep olduğunu bilmek yararlı olacaktır.

Tuvalet açan kimyevi kullanmak, şayet tıkanma bir bez ya da cisim değilse işe yarayabilen bir yoldur . Ne var ki tuvalet açıcı asit kullanmak gider borularına kayıp verebilmektedir.
Tuvalet açıcı aletler askı, spiral vb aletlerle masrafın içerisinde tıkanıklığı açmaya faydalar ancak tuvalet esini geçtiğimiz cismi bu formülle almak imkansızdır.
Tuvalet açıcı makineler, robotla tıkanma açma firmalarında yer alan bu cihazlarla tuvalet tıkanıklığı açılması en garantili yoldur .
Atılım Tesisat, tuvalet açıcı tesisat firmasıdır. Firmamızın içerisinde yer alan teknolojik tıkanma açma makineleri yardımıyla , kırmadan, gider borularına kayıp vermeden kısa zamanda tuvalet tıkanmasını açmaktadır.

Fatih Lavabo Açma

Fatih Lavabo Açma – 0539 831 08 35

Hep evlerimizde ki lavabolar tıkanacak değil ya bazen de işyerlerimizde ki lavabolar tıkanabilir malum su her yerde ihtiyaç suyun olduğu yerde de lavabo olması kaçınılmaz. Büro olur bir hekim yazıhanesi olur ya da en basiti bir bakkal dükkânı olur, tamam normal çalışma standardını aksatmayabilir ancak olası bir kötü durumda insanın canı sıkılır. Tatlı canınızı hiç sıkmayın Fatih lavabo açma sizler için hizmet vermekte üstelik bir telefon kadar da yakınınızda. Tıkanıklık nerede olursa olsun son teknoloji aletlerimiz ile kırmadan dökmeden tıkanıklığı tespit eder onarımını yaparız.

Kameralı Görüntüleme Sistemi

Çok az servis elemanın bildiği kameralı görüntüleme sistemi işini profesyonelce yapan ustaların en büyük yardımcısı olmuştur. Bu cihaz sayesinde elimizin ulaşamadığı yerlerdeki tıkanıkları ve sebeplerini tespit edip ona göre uygulamalar yapılmaktadır. Lavabo tıkanıklığı açma kişilerce basit karşılanan bir meslek dalıdır çoğu zaman ama işin aslı öyle değildir. Evde kendi yöntemlerimiz ile deneriz el pompası, çeşitli kimyasal ürünler veya tel salma gibi yöntemler ile ancak yüzeysel bir rahatlama sağlar. Hatta bazen tıkanıklığa sebep olan bir nesne ise daha da derine gitmesine yol açar ya da kullanılan kimyasalların bıraktığı tortular zamanla taşlaşarak daha büyük lavabo tıkanmalarına neden olur.

Fiyatlar Sabit midir?

Genel anlamda evet diyebiliriz, ancak önce sorununuzun kaynağının tespiti önemlidir ve tabi ekstra işlem gerektirip gerektirmediği. Genel olarak mutfak lavaboları benzer nedenler ile tıkandığından gider açma ücretlerini sabit bir liste fiyatı uygulanabilir. Takdir edersiniz ki zor ve pis bir meslekle uğraşıyoruz o yüzden zaten sabit olan fiyatlarda lütfen pazarlık istemeyin. Emek sarf ederek hizmet veriyoruz ve bilinir ki normalde emeğin fiyatı biçilmez.

Kağıthane Lavabo Tıkanıklığı Açma

Kağıthane Lavabo Tıkanıklığı Açma

Atık sular için kullandığımız giderlerimiz bazen de şehir alt yapısının kötü olmasından kaynaklamaktadır, ana hatlarda ki yetersizlik böylesine yoğun kullanılan bir alanda olması elbette ki can sıkıcı bir durumdur. Bu durumun en büyük etkenlerinden biri de çarpık kentleşmedir ve İstanbul gibi büyükşehirlerde sıkça rastlanır. Tıkanıklığın nereden kaynaklığı müdahale edilmeden bilinmez bu yüzden önce Kağıthane lavabo açma ile iletişime geçerek sorunun kaynağının bulunması gerekir. Özel donanımlar ile yapılan tıkanıklık kontrolleri doğrultusunda ana hat bağlantılarından olduğu kanısına varılırsa müdahale edilebilecek durumda ise tıkanıklığın giderilmesi sağlanır ancak yetki dışında kalan arızalarda bağlı bulunduğunuz belediye ile irtibata geçmelisiniz.

Lavabo Açmak İçin Kimyasal Kullanmalı mıyım?

Lavabo tıkanıklığı açma konusunda uzman olan bizler her ne kadar kolaylarına gelse de kimyasal lavabo açıcıları önermiyoruz. İçeriğinde ki bileşenleri markalarına göre değişkenlik gösterir bu yüzdende tepkimeleri de farklılık gösterir. Plastik boruları delebileceği gibi altlarda kalan kısımlarda da kireçlenerek birikinti oluşumuna neden olur, bu da zamanla hem tıkanıklığa hem de boruların kırılmasına yol açar. Giderlerinize ve sizin sağlığınıza olan zararlı yüzünden bizler kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Emek Hırsızlarına Mahal Vermeyin

Kendilerini usta olarak tanımlayan bazı kişiler kendi paraları kazanmak adına hem sizlerin güvenini boşa çıkartıyorlar hem de firmamız gibi kaliteli hizmet veren firmaları mağdur ediyorlar. Banyo lavabo açma ve gider tıkanıklığı açma hizmeti almak istediğinizde önce internetten sonra da eş dost çevreden tavsiye ve öneri alırız. İnternet pek çok işimizi kolaylaştırdığı gibi aradığımız kaliteli hizmet anlayışına sahip firmaları da karşımıza çıkarır. Web sitemizde önceki çalışmalarımız ve müşterilerimizin memnuniyet bildirir yorumlarını okuyup görebilme imkânınız vardır. Sitemizi ziyaret edin yanlış tercihlerde bulunmayın.

Küçükyalı Lavabo Tıkanıklığı Açma

Küçükyalı Lavabo Tıkanıklığı Açma

Gider tıkanıkları herkesçe hoş karşılanmayan sorunlar arasında belki de ilk sırayı almaktadır, özellikle ortak kullanım alanı sayılan ve çocuklarımızın sağlığını etkileyen okullarda büyük bir sorun halini alır. Küçükyalı lavabo tıkanıklığı açma olarak bizler sadece bireysel değil kamusal olan hizmetler için de yardımınıza hazırız. Okullarda ki lavaboların ve giderlerin tıkanması pek çok salgın hastalığa bile sebebiyet verebilir üstelik akmayan lavabodan taşan sular göründüğü kadar masumda olmayabilir. İçerisinde barındırdıkları mikroorganizmalar biriken suyla oynayan çocuklarda istenmeyen durumları oluşturabilir.

Kamu Kurumlarında Tıkanıklığa Dikkat

Okulların haricinde başka dikkat edilmesi gereken yerlerden biri de hastanelerdir, çeşitli sayı da hastalığı barındıran bu ortam yeteri kadar risk taşırken birde lavaboların tıkanması sağlık hizmeti alanların zararına olur. Lavabo açma hizmetleri belki de böyle hassasiyet gerektiren mekânlar için daha da öncelikli olmalıdır, bu konuda yetkili görevlilere büyük rol düşer. Temizlik personeli her gün görevini icra etse de özellikle giderlerin durumuna bakmalıdır, zira yavaş akan giderler muhtemel bir tıkanıklığın habercisidir. Geç kalmadan önlem alınması gerekir, firmamız bu tür kamusal alanlar için düzenli kontrol ve müdahale önerir.

Geç Kalmadan Kontrol Ettirin

Özellikle anaokulu gibi daha küçük yaş grubu eğitim veren okullar bu konularda biraz daha özenli davranır zira küçük çocukların lavabo kullanım konusunda ki eğitimleri daha düşük seviyededir. Kreş ve benzeri okullar için firmamızın sağladığı düzenli ve sistemli kameralı cihazlar ile kontrol hizmeti olası tıkanmaların önüne geçmektedir. Böyle lavabo gideri açma işlemine gerek bile kalmadan daha kolay ve masrafsız bir uygulama sağlanmış olur. Okul yönetimleri de iyi bilir ki velilerin en hassas oldukları konular arasındadır tuvalet ve lavaboların temizliği bu yüzdende sürekli kontrolü sağlamaktadırlar.

Sancaktepe Lavabo Tıkanıklığı Açma

Sancaktepe Lavabo Tıkanıklığı Açma

Günümüzdeki hayata geçirilen ev projelerinin çoğunda bulaşık ve çamaşır makinelerinin gideri ortak olarak mutfak lavabo giderine bağlanarak sağlanmaktadır. Kullanıcılar için pratik olsa da peki gider tesisatı bu durumu kaldırabilir mi? diye insanlar çelişkiye düşerler çoğu zaman haklılarda. Dilerseniz tıkanıklığınız olmasa bile Sancaktepe lavabo tıkanıklığı açma ekibi ile iletişime geçerek sadece kontrol yaptırmak istediğinizin bilgisi dâhilinde hizmet almanızda mümkün bu vesile ile de olası bir tıkanma durumunun önüne geçmiş olabilirsiniz. Ama her şeyden önce unutulmaması gereken bir durum var kesinlikle kullanırken daha dikkatli olmanız gerekir.

Tıkalı Giderler Mikrop Yuvası

Pis su ve atıkların birleşimi ile tıkanmış lavabolar mikrop ve bakterilerin barınabileceği ve üreyebileceği bir yerdir. Siz temizlik ve hijyen sağladığınızı sanırken gider de oluşan tıkanıklar çeşitli hastalıklara davetiye çıkartabilir. Hoş olmayan görüntüsü ve pis kokusu da cabası tabi ki, lavabo açma hizmeti alırken dikkatli olun. Pek çok firma ucuz fiyat vaadi ile onarım için gelir ancak aklınıza gelmeyecek bahaneler çıkartarak fiyatı birden yükseltebilir veya olmazsa olmaz kameralı görüntüleme cihazına ihtiyaç bile duymadan hallettiğini söyleyerek geçici bir çözüm yolu ile hak ettiğinden fazla para talep edebilir. Bu tür tuzaklara düşmeyin kesinlikle işini iyi yapan birini arıyorsanız firmamız sizin için burada.

Lavabo Giderinin Tıkanmaması İçin Neler Yapılmalı?

Kullandığınız lavabonun yerine bağlı olarak değişkenlik gösterse de biz en sık kullanılan mutfak lavabosunu baz alalım. Lavabo açma hizmetine ihtiyaç duyulmaması için öncelikle atık yağlarınızı kesinlikle lavabonuza dökmeyin herkesin en sık yaptığı bir hatadır, sonrasında küçük zerrecikleri var zararı olmaz diye düşündüğünüz çay posalarını direk çöpe dökün ayrıca bulaşıklarınızı yıkarken yemek artığı olan tabakların iyice sıyrıldığından emin olun.

Esenler Lavabo Tıkanıklığı Açma

Esenler Lavabo Tıkanıklığı Açma

Her gün karşılaşabileceğimiz bir sıkıntı olan lavabo tıkanıklarının el bilindik düşmanları eski tip lavabo pompalarıdır. Ev hanımlarının lavabo tıkanıklarında ilk kullandıkları ve en bilenen yöntem karbonat ve sirkedir. Tıkanma konusunda ise rakip tanımayan mutfak lavaboları belirli aralıklarla aynı şikâyeti tekrarlıyor ise artık Esenler lavabo tıkanıklığı açma servisini çağırma vakti gelmiş demektir. O zaman vakit kaybetmeden tıkanıklık devasa boyutlara ulaşmadan hemen müdahalesi gerekir.

Ya Banyo Lavaboları

Banyo lavaboları tıkanmaz sanmayın hanımlar eşleriniz sakal tıraşı olurken orayı kullanmıyor mu? O zaman tıkanması an meselesi hele birde eski bir evde oturuyorsanız boruların yıpranarak kırılıp dökülmesi içten bile değildir. Üzülmeyin en yakın lavabo açma hizmeti veren bir firma ile iletişime geçin. Lavaboların sevmediği şeyler arasında yağ birikintileri, saç ve kılların toplanmış hali, yemek artıkları ve sık sık kullanılan lavabo açıcı kimyasal ürünlerdir. Evet, yanlış duymadınız bu kimyasal ürünler geçici bir rahatlık sağladıktan sonra bıraktığı tortu ve kireçler daha fazla tıkanmasına yol açar.

Eski Evlerdeki Lavabo Tıkanmaları

Belli bir yaş üstündeki binalarda bütün tesisat ve gider borularının konumlanması ve boruların kalitesi epey düşük seviyededir. Bu yüzdende ömürleri kısa olur, çünkü biriken ve taşlaşan su kalıntıları ve borularda oluşan tahribat sayesinde oldukça zahmetli bir iş ortaya çıkar. Pis su gideri açma işlemi için genel anlamda kişilerin kendi uğraşları fayda etmez özellikle belirtilen tipteki eski evlerden ise faydadan çok zararınız olur zaten yıpranmış boruları parçalayarak beton içinde sızıntılara yol açabilirsiniz. Sonra da alt kat komşunuzda epey bir şikâyet işitirsiniz. Bu tür olumsuzluklara mahal vermemek adına böyle arızalarda gider açan servislerden yardım talep ediniz, yoksa sonrasında daha büyük maddi sıkıntılara girebilirsiniz.

Mecidiyeköy Lavabo Tıkanıklığı Açma

Mecidiyeköy Lavabo Tıkanıklığı Açma

Gider tıkanıklıklarının önüne nasıl geçebiliriz diye düşünürüz bazen, bir yöntemi vardır aslında daha çok yurt dışında yabancıların kullandığı bu yöntem mutfak lavabolarında epey fayda sağlar aslında. Peki, nedir bu yöntem, hemen söyleyelim çöp öğütücü mekanizma. Ülkemizde pek bilinmez ve kullanılmaz ancak çoğumuz yabancı filmlerde ya da dizilerde görmüşüzdür, sistem oldukça basit aslında lavabonun gider kısmına takılan bu cihaz sayesinde yemek artıkları ve benzeri türden tıkanıklığa yol açan artıkları öğüterek çok küçük parçalara ayırır ve giderinize zarar vermeden rahatça kullanmanızı sağlar. Ama eğer evinizde ya da işyerinizde bir çöp öğütücünüz yoksa gider tıkanıklarınızda Mecidiyeköy lavabo tıkanıklığı açma servisinden yardım talep etmelisiniz.

Türkiye’de Var mı Bu Öğütücülerden

Yeni dönemde ihtiyaç haline gelen çöp öğütücüler henüz evlere giremese de büyük cafe ve restoran tarzı işletmelerde kullanılmaktadır. Satışını ve servisini sağlayan firmaları vardır, internet üzerinden yapacağınız ufak bir araştırma ile satın alma ve servisleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ancak evinizde bir çöp öğütünüz yoksa lavabolarda tıkanma riski hala yüksektir, her türlü gider sorunlarınız için lavabo açma ve gider açma servislerinden hizmet talep edebilirsiniz.

Kötü Kokulara Son

Mutfak lavabolarının tıkanık ve kirli olmasından kaynaklanan kötü kokular artık çekmek zorunda olduğunuz bir çile olmaktan çıkacak. Son zamana kadar yani tıkanıklık su taşkınına sebep olasıya kadar beklemenize gerek yoktur, kötü kokulardan rahatsız olmaya başladığınız anda mutfak lavabo açma servislerinden yardım talep edebilirsiniz. Ekonomik fiyatları, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlar ve son teknoloji ekipmanları ile tıkanıklarla olan mücadelelerinizde sizinle birlikteyiz. Eğer kesin çözüm ve kaliteli hizmet ise istediğiniz doğru adrestesiniz, referanslarımızı internet sitemizden öğrenebilirsiniz. Gider açma konusunda uzmanız derken latife yapmıyoruz çağırın farkımızı görün.

Şişli Lavabo Tıkanıklığı Açma

Şişli Lavabo Tıkanıklığı Açma

Banyo lavaboları mutfak lavabolarına nazaran daha az risk taşır tıkanma konusunda, mutfak lavaboları sürekli olarak kullanılır ayrıca en kötü şartlarda bulaşık makineleri ile aynı pis su giderlerini paylaşırlar böylece yükleri iki kat daha artar. Gider tıkanıklarının bir kötü yanı da tıkanıklıktan kaynaklı suyun geri tepmesinin yaşanması üstelik bağlantılı olduğu her hangi bir yerden kirli su geri çıkabilir. Düşük bir ihtimalde olsa bazen çamaşır veya bulaşık makinesinin içerisine bile ulaşabilir, Şişli lavabo tıkanıklığı açma servisi olarak bu tür şikâyetlere de tanık olduğumuz durumlar oldu maalesef. Böyle can sıkıcı durumlar makinelerinizin arızasına da yol açar ve maddi kayıplara neden olur.

Tıkanıklık Nasıl Anlaşılır?

Giderlerde oluşan en belirgin tıkanıklı belirtisi suyun yavaş akması ve suyun aktığı yerden kötü kokular gelmesidir. Sizinde bu tür şikâyetleriniz varsa gecikmeden lavabo açma servisinden usta çağırın. Çünkü var olan tıkanıklık ilerlerse size daha fazla masraf ve zarar çıkartır, tahmin edilebildiği gibi istemeyen kirli suyun taşarak çevresinde ki eşyalara zarar verdiğine pek çok kez tanıklık edenlerimiz olmuştur. Özellikle kanalizasyon tıkanıklarında yaşanan bu durumlarda bulunmayı hiç kimse istemez.

Lavabo Açma Telleri Faydalı mı?

Lavabo açma işlemi için kullanılan kimyasallardan daha faydalı olabiliyor dersek yalan söylemiş olmayız aslında, belirli bir uzunlukta ve kıvrımlı yapısı ile evde kolayca bulundurabileceğiniz bu teller mutfak lavabo açma servislerinden birine ulaşamadığınızda geçici çözüm sağlayarak yardımcı olur. Ancak bu teli de bilinçli kullanmakta fayda var, eskimiş atık su tesisat borularının bazıları plastik malzemeden oluştukları için ve zaten yıprandıkları için kırılma olasılıkları daha fazladır. Spiralli mekanizması sayesinde birikmiş kirleri rahatça belirli bir ölçekte açabilen bu tellerin kullanımında bir risk daha vardır oda bütün bir malzeme ile tıkandıysa lavabo ileriye doğru itebilmektedir.

güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
Tıkla Ara 30 DK Servis Kapıda