logar tıkanıklığı

Home / Posts tagged "logar tıkanıklığı"
İstanbul Logar Açma

İstanbul Logar Açma

İstanbul Logar Açma

Milyonlarca nüfusu olan ve milyonlarca kişiye çeşitli birçok hizmeti sunmakta olan metropol şehir İstanbul’da güzel şeylerin olduğu gibi bu güzel yaşantıların sonucunda ihtiyaçların giderilmesi ile birlikte oluşmakta olan pislik ve dışkılarda bulunmaktadır.

Tüm tuvaletlerin, lavaboların, bahçe giderlerinin tüm atıkları caddelerin, evlerin veya meydanların altında bulunmakta olan logarlardan ve borulardan geçmektedir. Bu boruların çapları ve boyutları da belirli bir sınıra sahip olduğu için ve verdiği hizmetinde bir süresi olduğu için tıkanabilmekte ve akabinde birçok soruna da ev sahipliği yapabilmektedir.

Öncelikle logar tıkanması durumunda logar tıkanan yerlerde bulunan evlerin lavabo, tuvalet veya bahçe giderlerinden sular, atıklar gidememekte ve haliyle buradan gidemeyen sular evlere taşabilmekte, kişilerin özel mülklerine girebilmekte veya binlerce liralık ofislere girebilmekte ve hem işler aksayabilmekte hem de birçok sorunda beraberinde gelebilmektedir.

İstanbul Logar Açma

işlemi için tarafımıza mesaj atarak her türlü ve en hızlı müdahaleyi sağlamamız imkanlarına kavuşabilirsiniz. Logar açma işlemleri çok kısa bir sürede yapılması gereken işlemlerden birisidir. Bu nedenle logar açma talepleriniz anlık olarak gece veya gündüz ortaya çıkabilir. Gecenin ortasında bir personel veya eleman bulmak genelde oldukça fazla zor ve imkansızdır. Bu nedenle bizim gibi usta kişiler ile çalışarak bu işlemi hızlıca yaptırabilir ve evlerinizdeki tıkanıklıklar evinize zarar vermeden ve suyu geri püskürtmeden ayarlayabilirsiniz.

güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
Tıkla Ara 30 DK Servis Kapıda