Pendik tuvalet açma

Home / Posts tagged "Pendik tuvalet açma"

Pendik Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Pendik Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tesisat servisi olan Pendik tuvalet tıkanıklığı açma olarak sizlere hizmet vermekteyiz.  Pek çok evde yaşanan gider sorunu bazen tıkanık olarak kendini gösterirken bazen ise giderden gelen kötü koku olarak kendini göstermektedir. İki sorunun altında yatan ana neden borularda oluşan kir ve mikroplardır. Bu sorunlardan kurtulmak ve kısa süre içerisinde kötü kokulara ve tıkanıklıklara son vermek için bünyemiz ile iletişime geçin.

Tıkanık Sorunu Yaşamayın

Pendik tuvalet açma tesisat servisi olarak mutfak, tuvalet, banyo ve küvet vb. gibi tıkanık sorunlarını artık yaşamayın. 7 gün 24 saat hizmet veren bünyemiz ile ne evde ne de iş yerleriniz de gider sorunu ile yüzleşmek zorunda kalın. Yeni ve üretken yapısı ile gelişmiş hizmet veren servisimiz cazip fiyatlar sunmaktadır. Sizler de bu fiyatlardan faydalanıp banyo, küvet, pisuar ve klozet vb. gibi tıkanıklığınızı giderebilirsiniz.

Basınçlı Su Robotu ve Teknik Hizmetlerimiz

Sert, kat, yumuşak ya da azar azar biriken atıklar giderin tıkanmasına neden olur. Bazen direkt olarak tıkanmasa da oldukça zor akış sağlar. Bunun yanı sıra ise kötü kokulara da sebep olan mikroplar evlerinizin kötü kokmasına neden olur. Bu tür kötü kokulara ve tıkanıklığı açmak için servisimiz basınçlı su robotu kullanmaktadır. Bu sayede hem anında çözüm sağlar hem de tıkanıklığı temelli olarak önüne geçmiş olmaktayız. Sizler de tesisatımız ile irtibata geçebilirsiniz.

Uygun Ödeme Koşulları

Pendik tuvalet açma servisi olarak siz değerli müşterilerimize uygun ödeme koşulları sunmaktayız. Bünyemiz siz değerli müşterilerimiz için su kaçağı hizmeti de yapmaktadır. Akıllı arama cihazlarımızla su kaçaklarınızı tespit etmekteyiz. Tespit edilen su kaçakları da hemen bünyemiz tarafından onarılarak sistemli çalışır hale getirilmektedir.

güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
Tıkla Ara 30 DK Servis Kapıda