Şişli Tesisatçı

Home / Posts tagged "Şişli Tesisatçı"
Şişli Tesisatçı

Şişli Tesisatçı

Şişli Tesisatçı – 0539 831 08 35

Şişli tesisatçı firması olarak tıkanıklık ve sızdırma söz konusu olduğunda verdiğimiz hizmetler ve binlerce başarılı işe imza atmamız nedeniyle geniş müşteri portföyümüz ile  faaliyet göstermiş olduğumuz sektörde lider konumumuzu koruyarak ilerlemeye devam etmekteyiz. Hizmet vermekte olduğumuz bölgede hizmet sunduğu her müşterisini memnun etmeyi başarmış firmamız Şişli bölgesinde faaliyetlerine  devam etmektedir. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı başarılı çalışmaları ile bilinmekte olup bu konuda asla taviz verilmemesi sebebiyle başarıya ulaşmaktadır.

Şişli Tesisat Firmamızın Verdiği Hizmetler

Faaliyet gösterdiği sektörde başarılı işlere imza atması ile emekli olan firmamız uygun fiyat politikası ve kaliteli hizmetleri en güvenilir şekilde firmamız garantisi altında sunmaktadır.  Firmamız pek çok hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

 

Su kaçağı tespiti hizmeti ile evinizde veya işyerinizdeki  tesisat oluşturan borularda meydana gelen su kaçakları model su kaçağı tespit cihazları ile bulunarak sorunun ana merkezi tespit edilir ve fayans ve duvarları kırmak gibi moral bozucu, yorucu ve masraf çıkaran uygulamalar kullanılmadan sorun firmamız çalışanları tarafından çözüme kavuşturulmaktadır.

 

Sıklıkla rastlanılan durumlardan biri olan tuvalet tıkanıklıkları sorun ile karşılaştığınızda yaptığı işte uzman olan çalışma arkadaşlarımız hızlı bir şekilde  bize bildirmiş olduğunuz adresinize intikal ederek kameralı cihazlarımız ile tıkanıklığının olduğu yeri tespit ederek tuvaletinize zarar vermeden ve kırma işlemlerine gerek kalmadan sorununuzu çözmektedir.

 

Günün her saati hizmet sağlayan firmamız kameralı robotlar ile logar tıkanıklık durumunda da hizmetlerini sürdürmektedir. Profesyonel olarak yapılan çalışmalar ile  mevcut bulunan logar tıkanıklıkları giderilmektedir.

 

Profesyonel olarak çalışmalarını sürdüren ekibimiz lavabo, mutfak ve banyo gibi alanlarda her türlü gider açma hizmetleri hızlı ve kaliteli bir hizmet ile güvenilir olarak sizlere sunmaktadır.

 

PVC malzemelerden üretilmiş olan ve pek çok alanda kullanılan pimaş adlı buralarda meydana gelen tıkanıklık  sorunları yine firmamız tarafından sağlanan hizmetleri ile giderilmektedir. her hizmetimizde olduğu gibi bu iş için özel olarak tasarlanmış bu uygun cihazlar kullanılarak pimaş borularındaki tıkanıklıklar açılmaktadır.

 

Tüm Tesisat Arızalarında Firmamızı Tercih Ediniz

 

Şişli tesisat firmamız profesyonel olarak yapan ve güler yüzlü olan çalışanları ile faaliyetlerini sürdürmekte olup tesisatlarınız ile ilgili yapmış olduğu bütün çalışmalarda kesin ve etkili sonuca ulaşmak için teknolojinin son ürünleri olan cihazlar kullanılarak bütün tesisat bakım ve tamirat işlemleri kırıp dökmeden uygun maliyetler ile gerçekleştirilmektedir. Hizmet verdiğimiz bütün bölgelerde  sayısız kere başarılı işlere imza atmış olan firmamız gönül rahatlığı ile güvenebileceğiniz bir firmadır. Firmamız tarafından sağlanan pimaş açma, gider açma, tıkanıklık açma ve su kaçağı bulma gibi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Firmamız tarafından sağlanan hizmetleri İhtiyaç duymanız halinde web sitemiz üzerinden ve web sitemizde yer alan  telefon bilgilerimiz de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm tesisat arızalarınızda istediğiniz sonuçları ulaşabilmek için garantili hizmet vermekte olan firmamızı tercih ediniz.

güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
Tıkla Ara 30 DK Servis Kapıda