Su kaçağı bulma

Home / Posts tagged "Su kaçağı bulma"
Sultanbeyli Tesisatçı

Sultanbeyli Tesisatçı

Sultanbeyli Tesisatçı – 0539 831 08 39

Sultanbeyli halkının tüm tesisat işlemleri ve tesisatçı ihtiyaçları için Sultanbeyli Tesisatçı yanınızdadır.

Evlerde veya işyerlerinde tesisat kurulumu, yenilemesi, su kaçaklarının tespiti ve onarılması, tıkanıklık sorunlarının çözülmesi, akıtan muslukların tamir edilmesi gibi işlerin tamamını yapabilen kişilere tesisatçı denir. Tesisatçılar su bağlantısı olan, yapılacak ya da sorunla karşılaşılan her yerde hizmet vermektedirler. Evlerde ya da iş yerlerinde yaşanan tesisat sorunların günlük yaşantıda aksamalara yol açar, evlerde veya ofislerde sorunun yaşandığı yerlerde hem ev, işyeri sahibini hem de komşuları rahatsız edecek, maddi hasara yol açacak durumlar ortaya çıkartır. Yaşanan bu sorunlara en hızlı ve en pratik çözümlerin bulunması ve uygulanması çok önemlidir. Bu nedenle ufak gibi görünen tesisat sorunlarının onarımı için bile seçilecek tesisatçı büyük öneme sahiptir.

Deneyimli Tesisatçı İle Çalışmak

Modern ve son model teknoloji cihazlar eğitimli, deneyimli ve tecrübeli bir ekip tarafından kullanıldığı takdirde, geçmiş yıllara göre sorunlara çok daha pratik ve zahmetsiz çözümler getirilebilmektedir. Bunun sağlanması için kurumsal, işinde uzman ve işinin ehli ustaları bünyesinde barındıran firmalar ile çalışmak çok daha sağlıklı sonuçlara yol açacaktır.

Sultanbeyli sakinlerine bölgede en iyi hizmeti vermek için kurulan ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Sultanbeyli tesisatçı, ekibi ile telefon çağrıları ile şikayetinizi öğrendikten sonra en kısa sürede, en pratik ve hızlı çözüm yöntemleriyle sizlerin yanında olmaktadır. Her türlü şikayetinizde sizlere servis için gelen kişiler işinde uzman ve işinin ehli ustalardır. Sorunlara kalıcı çözümleri en zahmetsiz yollar ve uygun fiyatlar ile yapılacağının garantisi firma ve ekip tarafından tüm müşterilerine verilmektedir.

 

Eskiyen Borularda Tıkanıklık

Tesisat sorunları, yanlış kullanım ile ortaya çıkabildiği gibi çok katlı binalarda yer alan evlerde ve işyerlerinde bina yaşına ya da tesisat borularının eskimesine bağlı olarak da ortaya çıkabilmektedir. Bu arızalar arasında en çok görülenler lavabo, banyo gibi alanlarda ortaya çıkan tıkanıklıklar ile su sızıntılarıdır. Bu sorunların giderilmesinde belki de en önemli aşama, sızıntı veya tıkanıklığın bulunduğu yerin doğru tespit edilmesi ile onarımın yapılmasıdır. Tıkanıklığa neyin sebep olduğu, tesisatın tam olarak neresinde tıkanıklığa yol açtığı tespit edilmesi için Sultanbeyli tesisatçı tarafından profesyonel aletler ile tespit edilmektedir. Son teknoloji aletlerin yardımıyla kamera sistemi kullanılarak tıkanıklığın bulunduğu bölgeye ihtiyaca göre kimyasal maddeler ya da mekanik çözümler uygulanma ve sorunlarınıza kalıcı çözümler getirilmektedir.

Modern Yöntemlerle Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti ve su kaçağı bulma konularında eskisi gibi duvarların kırılıp dökülerek, sorunlu bölgenin bulunması ise Sultanbeyli tesisatçı gibi işinin uzmanı bir firma ile çalışmanız halinde karşılaşmanız mümkün dahi olmayan durumlardandır. Eskiyen ya da aşınmaya başlayan tesisat borularının suyu evlerin zeminlerine ya da tavandan farklı yerlere akıtması ile ortaya çıkan sızıntı problemlerinin çözümü içinde son teknoloji ürünlerinin kullanılması eskiye oranla çok daha zahmetsiz ve masrafsız çözümler sağlamaktadır. Sızıntı sorunlarının ortadan kaldırılması için, sızıntıya yol açan eskimiş ya da yıpranmış boruların tespit edilerek değiştirilmesi gerekmektedir. Son model cihazların kullanımı konusunda eğitimli personeli ile değiştirilmesi gereken boruyu en kolay yoldan tespit eden Sultanbeyli tesisatçı, sorunun tespiti sonrasında müşterilerine en zahmetsiz çözümleri aynı sorunun tekrarlanmayacağı garantisini ile sunmaktadır. Profesyonel ekibiyle en iyi tesisatçı hizmetini verirken, sizlere de en uygun fiyatlara sağlamaktadır.

Şişli Tesisatçı

Şişli Tesisatçı

Şişli Tesisatçı – 0539 831 08 35

Şişli tesisatçı firması olarak tıkanıklık ve sızdırma söz konusu olduğunda verdiğimiz hizmetler ve binlerce başarılı işe imza atmamız nedeniyle geniş müşteri portföyümüz ile  faaliyet göstermiş olduğumuz sektörde lider konumumuzu koruyarak ilerlemeye devam etmekteyiz. Hizmet vermekte olduğumuz bölgede hizmet sunduğu her müşterisini memnun etmeyi başarmış firmamız Şişli bölgesinde faaliyetlerine  devam etmektedir. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı başarılı çalışmaları ile bilinmekte olup bu konuda asla taviz verilmemesi sebebiyle başarıya ulaşmaktadır.

Şişli Tesisat Firmamızın Verdiği Hizmetler

Faaliyet gösterdiği sektörde başarılı işlere imza atması ile emekli olan firmamız uygun fiyat politikası ve kaliteli hizmetleri en güvenilir şekilde firmamız garantisi altında sunmaktadır.  Firmamız pek çok hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

 

Su kaçağı tespiti hizmeti ile evinizde veya işyerinizdeki  tesisat oluşturan borularda meydana gelen su kaçakları model su kaçağı tespit cihazları ile bulunarak sorunun ana merkezi tespit edilir ve fayans ve duvarları kırmak gibi moral bozucu, yorucu ve masraf çıkaran uygulamalar kullanılmadan sorun firmamız çalışanları tarafından çözüme kavuşturulmaktadır.

 

Sıklıkla rastlanılan durumlardan biri olan tuvalet tıkanıklıkları sorun ile karşılaştığınızda yaptığı işte uzman olan çalışma arkadaşlarımız hızlı bir şekilde  bize bildirmiş olduğunuz adresinize intikal ederek kameralı cihazlarımız ile tıkanıklığının olduğu yeri tespit ederek tuvaletinize zarar vermeden ve kırma işlemlerine gerek kalmadan sorununuzu çözmektedir.

 

Günün her saati hizmet sağlayan firmamız kameralı robotlar ile logar tıkanıklık durumunda da hizmetlerini sürdürmektedir. Profesyonel olarak yapılan çalışmalar ile  mevcut bulunan logar tıkanıklıkları giderilmektedir.

 

Profesyonel olarak çalışmalarını sürdüren ekibimiz lavabo, mutfak ve banyo gibi alanlarda her türlü gider açma hizmetleri hızlı ve kaliteli bir hizmet ile güvenilir olarak sizlere sunmaktadır.

 

PVC malzemelerden üretilmiş olan ve pek çok alanda kullanılan pimaş adlı buralarda meydana gelen tıkanıklık  sorunları yine firmamız tarafından sağlanan hizmetleri ile giderilmektedir. her hizmetimizde olduğu gibi bu iş için özel olarak tasarlanmış bu uygun cihazlar kullanılarak pimaş borularındaki tıkanıklıklar açılmaktadır.

 

Tüm Tesisat Arızalarında Firmamızı Tercih Ediniz

 

Şişli tesisat firmamız profesyonel olarak yapan ve güler yüzlü olan çalışanları ile faaliyetlerini sürdürmekte olup tesisatlarınız ile ilgili yapmış olduğu bütün çalışmalarda kesin ve etkili sonuca ulaşmak için teknolojinin son ürünleri olan cihazlar kullanılarak bütün tesisat bakım ve tamirat işlemleri kırıp dökmeden uygun maliyetler ile gerçekleştirilmektedir. Hizmet verdiğimiz bütün bölgelerde  sayısız kere başarılı işlere imza atmış olan firmamız gönül rahatlığı ile güvenebileceğiniz bir firmadır. Firmamız tarafından sağlanan pimaş açma, gider açma, tıkanıklık açma ve su kaçağı bulma gibi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Firmamız tarafından sağlanan hizmetleri İhtiyaç duymanız halinde web sitemiz üzerinden ve web sitemizde yer alan  telefon bilgilerimiz de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm tesisat arızalarınızda istediğiniz sonuçları ulaşabilmek için garantili hizmet vermekte olan firmamızı tercih ediniz.

Adalar Tesisatçı

Adalar Tesisatçı

Adalar Tesisatçı – 0539 831 08 35

Adalar tesisatçı hizmeti sunan firmamız tüm adalar ve civarında en kaliteli ve en yenilikçi tesisat hizmetlerini sunmaktadır. Tesisat hizmetler hem oldukça önemli hem de büyük ustalık ve kaliteli işçilik gerektiren bir hizmettir. Çünkü yapılacak herhangi bir hata hem yaşam ve çalışma alanlarının fiziki durumunu etkileyebileceği gibi hem de güvenlik anlamında da sorunlara yol açabilmektedir.

Firmamız bu anlamda hem kaliteli ve hem de teknoloji destekli bir hizmet bulmaktadır. Geçmişte olduğu gibi deneme yanılma yöntemi asla uygulanmamaktadır. Cihazlarımız bu anlamda dünya standartlarında olup sizlere en iyi hizmeti sunmak adına kullanılmaktadır. Firmamız profesyonel bir hizmet anlayışı gütmektedir. Bu amaçla her tesisat dalı için kendi alanında uzman, eğitimli ve tecrübeli personel kadrosuna sahip durumdadır. Zaten departmanlar şeklinde hizmet sunarak bu anlamda en nitelikli ve hızlı hizmeti sunmaktayız.

Tesisat denildiğinde çok büyük ve yönlü bir hizmet alanı gelmektedir. Farklı alanlarda aynı kişin hizmet sunması hem kaliteli hem de hızı oldukça aşağılara çekmektedir. Bundan dolayı Adalar tesisatçı hizmeti sunan firmamız profesyonel hizmet anlayışı gereği departmanlara bölünerek hizmet yapılanmasını sağlamaktadır.

Adalar Su Kaçağı Tespiti

Geçmişte sadece tecrübeye dayanarak su kaçağının tespiti yapılmaya çalışılır ve evin birçok noktasına zarar verilirdir. Bu durum hem can sıkıcı olurken evinizde de istenmeyen görsel durumların oluşmasına sebep olmaktaydı. Adalar su kaçağı tespiti hizmeti sunan firmamızın en teknolojik imkânları sayesinde artık kaçakların tespiti kırmanda dökmeden özle cihazlarla ve neredeyse sıfır yanılma payı olarak gerçekleştirilmektedir. Su kaçağı tespitinde sonra teknolojik bilgisayarlı kameralı görüntülüme sistemleri sayesinde kaçağın nedeni bulunarak gerekli tamirat ve değişim hizmetlerine başlanmaktadır.

Su Kaçağı Bulmada Kullanılan Teknolojik Ekipmanlar

Firmamız su kaçağı bulma konusunda birçok farklı ekipman ve teknolojiden aktif olarak faydalanmaktadır. Bu ekipmanlar ise şu şekildedir;

Dinleme Ekipmanı: Su kaçaklarının oluştuğu noktayı bulmak amacıyla en çok tercih edilen ekipmanlar arasında yer almaktadır.  Oldukça hassas bir dinleme sağlayan bu cihaz genel sızıntı yerini tespiti için en gerekli takım durumundadır. Bilgisayar sistemine bağlanabilen cihazlar kaçağın olduğu noktanın konumunun en iyi ve en net şekilde sunmaktadır.

Termal Kamera: Bu kameralar sıcaklık yoğunluğuna göre sızıntı tespiti yaptığı için sıcak su borularının olduğu noktalarda kullanılmaktadır. Sadece sıcak su ile ilgili olduğu için yardımcı amaçla kullanılan ekipmanlar arasında yer almaktadır.  Ve çok fazla kullanım alanı bulunmamaktadır.

Pis Su Kamerası: Sızıntının olduğu pis su giderleri noktalarında kameralı tespit yapmaktadır. Gece görüş özelliği dolayısı ile karanlık noktalarda da net görüntü sağlayan bu cihazlar sızıntının olduğu noktayı tespit etmek de oldukça faydalı durumdadır. Özellikle giderlerde oluşun sızıntıların tespitinde oldukça işlevsel bir yapısı vardır. Bu sayede artık yanılma payı olmaksızın görsel anlamda da sızıntı tespiti yapabilmekteyiz.

İçerenköy Tesisatçı

İçerenköy Tesisatçı

İçerenköy Tesisatçı – 0539 831 08 35

İçerenköy tesisatçı hizmeti sunan firmamız hızlı ve çözümü odaklı tesisat hizmet sunmaktadır. Bizim için sizlerin güvenliği ve konforu her şeyden çok daha önemlidir. Bu sebeple firmamız için mesai kavramı asla bulunmamaktadır. Acil tesisat ihtiyaçlarınızda firmamız en kısa sürede verdiğiniz adreste olarak siz en iyi hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz. İçerenköy tesisatçı firması olarak sahip olduğumuz tecrübe ve kaliteyi size en kaliteli ve konforlu hizmeti sunmak adına harcamaktayız.

Geçmişte bir tesisat ustası her hizmeti yapmaya çalışırdı. Ve bu durum da sunulan hizmetin kalitesini oldukça aşağılara çekerdir. Firmamız bu anlamda çağımızın gereklerini en iyi şekilde etüt ederek farklı tesisat dalarlı için farklı çalışma grupları oluşturmaktadır. Buda sorunlara daha hızlı müdahale etmeyi ve çözümlerde daha esnek ve kaliteyi beraberinde getirmektedir.

Tesisat Hizmet Çeşitlerimiz

İçerenköy tesisatçı hizmeti sunan firmamız ihtiyacınız olan tüm hizmetler için farklı çalışma ekiplerine ve gerekli olan teknik onanıma fazlasıyla sahip durumdadır. Sizler için profesyonelce sunduğumuz tesisat hizmetlerinden bazılar ise şu şekildedir; su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti, gider tıkanıklığı açma, musluk arızaları, tıkanıklık açma gibi geniş bir hizmet çeşitliliği bulunmaktadır. Sahip olduğumuz personel kalitesi, sayısı ve ekipman tüm bu hizmetleri ve daha fazlasını sunmak için fazlasıyla yeterli durumdadır.

Su Kaçağı Tespiti Hizmeti

Su kaçağı tespiti hizmeti firmamızın teknolojik tüm imkan ve olanakları en iyi ve profesyonelce kullanması sonucu tam doğrulukta sunduğu bir hizmettir. Firmamızın sunduğu su kaçağı tespiti işlemi elektronik cihazlarla herhangi bir fiziki müdahale yapılmadan gerçekleştirilmektedir. Kullanılan yöntemlerde ne kişilere ne de binalara herhangi bir zarar vermediğimizden dolayı oldukça popüler bir hizmet durumundadır.

 

Su Kaçağı Bulma Yöntemleri

Oluşan su kaçağı bulma amaçlı için birçok farklı ve modern yöntem bulunmaktadır. Firmamız bu anlamda en işe yarar ve modern yöntemleri uygulamak için yeterli donanıma sahip durumdadır. Firmamızın sunduğu su kaçağı bulma yöntemleri ise şu şekildedir;

Basit ve kısa alanlarda ise her hangi bir cihaz kullanmadan da tespiti yapacak kaliteye sahip durumdayız. Bunun yanında termal kamerayla sıcak su kaçaklarını tespit etme yönteminin sıcak su bulunan ortamlar için nadiren kullandığımız bir yöntem durumundadır. Boru kamerası kullanılmak suretiyle borularda oluşan çatlaklarda oluşan sızıntını tespiti en çok başvurduğumuz yöntemler arasındadır.

Boruya verilen gazı izleyerek kaçağı tepsi etme yöntemi fi<ili olarak çok büyük yerlerde tercih ettiğimiz bir yöntem durumundadır. Boyalı su kullanarak kaçak bulma yöntemi ile sızıntının olduğu yerlerin tespiti de son yıllarda tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır. Teknolojik özelliklere sahip dinleme cihazları ile dinleme yaparak kaçağın sesini bulma yöntemi, kimyasal ilaç kullanılarak patlak borunun tamirinin sağlanması yöntemi ve son olarak ortamda en fazla nem bulunan noktayı tespit etme uygulanmaktadır.

Beşiktaş Tesisatçı

Beşiktaş Tesisatçı

Beşiktaş Tesisatçı – 0539 831 08 35

Tesisat işleri yapan ve tesisatlarda meydana gelen arızaları tamir eden kişiler hem evlerin hem de yeni yapılmış olan boş binaların tesisat işleri ile ilgili yardımcı olan tesisatçı kişilerdir. Mevcut olan bütün musluklardan suyun akması, banyo, mutfak ve tuvalet gibi yerlerin giderlerinin açılması ve su tesisatını olması gerektiği gibi sağlam ve düzgün bir şekilde döşenmesi için bu kişiler hizmet vermektedir. Ayrıca daha önceden döşenen ve çalışır haldeki tesisat sistemlerinde  meydana gelebilecek bütün arızalar nedeniyle bakım ve tamirat hizmetlerini sağlamaktadır. Toplu olarak yaşanan yerlerde sıkça görülen gider tıkanmaları gider borusunun tıkanması nedeniyle oluşmaktadır. Bu durum kullanıma bağlı olduğu gibi aynı zamanda gri atılan yabancı cisimler nedeniyle de yaşanabilmektedir. Böyle bir durumla karşılaşıldığında işlerin daha da kötüye gitmemesi için profesyonel olarak bu işi yapan firmalardan yardım alınması gerekmektedir. Çünkü bu sorunların çözüme kavuşturulması tesisat konusunda uzman olan ve profesyonel olarak  bu işlemleri yapan kişiler tarafından yapılmalıdır.

Tesisatçılara Nereden Ulaşabilirim?

Gelişen teknoloji sayesinde hayatımıza giren internet sadece eğlenceli vakit geçirmek için değil aynı zamanda aradığımız ihtiyaç duyduğumuz şeyleri bulmak için de kullanılmaktadır. Tesisatlar ile ilgili arıza ve sorun yaşadığınızda tesisatçıları kolaylıkla ulaşabilmek için birçok internet sitesi bulunmaktadır. Bu sayede yakınında tesisatçı bulunmayan kişiler bile günün her saatinde bu Siteler sayesinde tesisatçıları ulaşabilmektedir.  Beşiktaş bölgesinde ve civarı bölgeye tesisatçılık hizmetlerini başarılı bir şekilde sunan firmamız web sitesi ve telefon numaraları ile her daim ulaşabileceğiniz bir firmadır. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an firmamıza ulaşmanız kolaylıkla mümkün olmaktadır. Gider tıkanıklıkları ve su kaçağı tespiti gibi konularda tesisat arızalarının en kısa sürede belirlenmesi ve çözüme kavuşturulması hususlarında profesyonel çalışanlarımız en son teknolojinin  bulunduğu akıllı kamera ve cihazlar ile bu sorunları makul sürelerde tespit ederek gerekli çalışmaları sizin onayınız ile gerçekleştirmektedir.

İhtiyaç duyduğunuz pimaş açma, gider tıkanıklığı açma, su kaçağı bulma gibi bütün hizmetler Beşiktaş tesisat firmamız tarafından sizi zor durumda bırakmadan ve hayal kırıklığına uğrayacak şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Firmamız tarafından sunulan hizmetlerden ayrıcalıklı olarak faydalanmak için web sitemiz ve telefonlarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.  Hizmet kaydınız oluşturulduktan sonra en kısa süre içerisinde teknik servis elemanlarımız tarafından size geri dönüş yapılarak mevcut arıza ve sorunlarınıza en kısa süre zarfında profesyonel olarak yapılan  çalışmalarımız ile çözüm bulunacaktır.

Yakacık Tesisatçı

Yakacık Tesisatçı

Yakacık Tesisatçı – 0539 831 08 35

Yakacık bölgesindeki su kaçak ve tıkanıklık sorunları için Atılım Tesisat’a başvurularınızı yapabilirsiniz. kurumsal yapıdaki firmamız titiz ve ekonomik hizmetlerle fark yaratmaktadır.

Hızlı Tespit Ve Etkili Çözüm

Tesisatçı arayışınızda kötü izlenimlerin hepsini yok etme hedefindeyiz.  Hızlı tespitlerle kısa sürede çözüm bulan ekibimiz sizlerin memnuniyetini amaçlar. Bu noktada gereksiz hasarlarla size zarar vermemekteyiz. Yani sadece sorun kaynağına odaklanarak çözüm üretmekte, harcamaları gereksiz şekilde artırmamaktayız. İstanbul’da en çok tercih edilen firmalar arasında olan Atılım Tesisat, her zaman gelişen ve ilerleyen şekilde bir politika benimsemektedir. İstanbul’un her ilçesinde şube açarak ve daha sonra şehirlerarası boyutta işletmemizi geliştirerek hizmetlere devam etmek en önemli hedeflerimizdendir. Kurumsallıktan ödün vermeyen firmamızda ilkeler çok önemlidir. bu nedenle zaman kaybı olmadan, bazı çalışma prensiplerinden vazgeçmeden en hızlı ve etkili çözümlerle gelmekteyiz. Yapılan uygulamalarda en yeni teknolojideki cihazlarla hizmet kalitemizi artırmaktayız. Örneğin su kaçak tespit işlemlerinde kameralı, termal, nem ölçer cihaz türleri bulunabilir. Bu cihazlar kısa sürede tespit yaparak işlemleri hılandırır.

Su Kaçağı Neden  Oluşur

Su kaçağı tespiti  işlemi öncesinde bu kaçakların neden olduğunu bulmak önem kazanır.

 • İnşaat dönemindeki hatalar, tesisat sorunları ve yanlış yerleşim
 • Ustalardan kaynaklanan, arıza giderme hataları
 • Ara musluk montajının yanlış yapılması
 • Batarya altındaki parçanın işlevini kaybetmesi, conta sorunları
 • Su tesisatndaki bağlantı borularında sızdırma durumu
 • Binanın çok eski olması, bu nedenle dış kaynaklara bağlı hasarlar
 • Deprem gibi durumlarda tesisat sorunları
 • Boru çürüme durumu
 • Kaynak işlemlerinin hatalı şekilde yapılması şeklinde sıralanabilir.

Su Kaçak Belirtileri Nelerdir?

Su kaçak nedenlerinden sonra en önemli bir diğer konu su kaçağı bulma için belirtilerin neler olduğudur. Atılım Tesisat’a başvurularınızı yapmadan önce tespit gereği olan şu durumlara dikkat etmek gerekir:

 • Su kaçakları her zaman sızıntı ile kendini belli etmeyebilir. Gizli kaçaklar da olabilir. Bunu bilmek önemlidir.
 • Faturalarınızın olağandan fazla gelmesi, ek harcama olmamasına rağmen çok gelmesi gizli su kaçak göstergesi olabilir. Su vanası kontrol edilip sonuç alınabilir.
 • Ev ya da iş yerinden pis koku gelmesi, nemsi ve küfsü bir koku oluşması durumu sık görülür.
 • Duvardan sızıntı, parlama hali, bazı yerlerde su birikintilerinin olması diğer belirtidir. Hatta duvarın bazı yerlerinde küflenme de olabilir. Yani yeşilleşen, kararan bölgeler görülebilir.
 • Sessiz durumdayken ev ya da iş yeri çinden su şıpırtısı sesi gelmesi sanki bir yerden su akıyor gibi bir ses olması

Su Kaçağı Durumunda Ne Yapmalı

Su kaçak sorununu gördüyseniz bu durumda Atılım Tesisat firmamıza başvuru yapabilir ve tespit için randevu alabilirsiniz.  Firma yetkililerimiz size en uygun zamanda gelmek üzere randevu verir ve zamanında belirtilen adrese gelerek tespit ve sonra da çözümü başlatır.  Uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermekte olduğumuzdan uzun vadede sizlerle çalışmayı hedeflemekteyiz.

Üsküdar Tesisatçı

Üsküdar Tesisatçı

Üsküdar tesisatçı – 0539 831 08 35

Üsküdar’da en kaliteli ve en garantili tesisatçılık hizmetini uzun yıllardan beri bölge halkına sunan firmamız her zaman halkımızın hizmetindedir.  Tesisatçılık dışarıdan bakıldığı gibi basit bir iş gibi gözükse de çoğu zaman acil olarak müdahale edilmesi ve bu müdahalenin profesyonel olarak gerçekleştirilmesi gereken bir iştir. Çünkü tesisatçı olarak hizmet vermekte olan firmamıza karşılaştığı sorunlar hiç istemediği anda bir anda ortaya çıkan ve mağduriyet yaratan durumlardır. Tuvalet gideri, banyo gideri ve mutfak gideri tıkandığı zaman her zaman basit müdahale ile giderilemez ve profesyonel olarak bu işi yapan kişiler tarafından müdahale edilmesi gerekir. Böyle durumlarla karşılaşıldığında en son teknolojiyi ve teknolojinin getirdiği ekipmanları kullanan firmamız günün her saati profesyonel bir şekilde hizmet vererek karşılaştığınız sorunları çözüme kavuşturmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Başarılı ve sonuca ulaşan çalışmaları sebebiyle firmamız pek çok kişi tarafından tercih edilmekte ve başkalarına da tavsiye edilmektedir. Firmamız tarafından müşterilerimize sunmuş olduğu  hizmetlerin tamamı firmamızın teminatı altında olan garantili hizmetlerdir.

Bir Telefon İle Tesisatçı

Tesisatçılar arıza çağrınızdan sonra adresinize ulaşmaktadır. Gelen ekip işinde uzman olan bir ekiptir. Bu ekibin her bir üyesi tesisat işi ile ilgili yeterli bilgi ve deneyine sahiptir. Aynı zamanda hızlı bir işçiliği olan tesisatçılar onardıkları sistemlerde tekrar aynı sorunun yaşanmayacağının garantisini de vermektedir. Tesisat arızalarında en sık karşılaşılan durum gider tıkanıklığı ve su sızıntısıdır. Gider tıkanmasının sebebi giderlerin bağlandığı çukurlarda meydana gelen birikin ya da daireye ve apartmana ait olan gider borusuna birisi tarafından atılmış ya da düşürülmüş olan yabancı bir cisim olabilir. Bu sebepten tıkanan giderler profesyonel aletler ile açılmalıdır. Tıkanmanın hangi noktada olduğu da önemlidir. Su sızıntısı ise eskiyen ve aşınan su borularından suyun zemin boşluğuna ya da tavandan başka bir alana sızmasıdır. Bu durum çok katlı apartmanlarda sık ortaya çıkmaktadır. Su sızıntısında, zarar gören boruya ulaşılması ve onun sağlam olanı ile değiştirilmesi gerekir. Bu işlemde kullanılan kameralı cihazlar tüm boruları kırıp bakmak yerine sadece sızıntı olan kısıma odaklanmayı sağlar.

Kaliteli ve Hızlı Onarım

Üsküdar tesisatçı ihtiyaçlarınızda hızlı onarım ve kaliteli işçilik arıyorsanız siz de web sitesinde bulunan numarayı kullanabilirsiniz. Çağrınızı alan Üsküdar tesisat ekipleri en kısa sürede evinizde olacak ve aletler yardımı ile uyguladıkları modern yöntemler sayesinde arızanızı ve de mağduriyetinizi giderecektir. Tesisatçıların işlerinde uzman kişiler olması ve doğru şekilde onarım yapması arızanın tekrarlanmaması için önemlidir.

Üsküdar Tesisatçı Firmamızın Sunmuş Olduğu Hizmetler

Hiç olmadık bir anda herkes tesisat  hizmetlerine ihtiyaç duyabilir. Çünkü zaman içerisinde kullanıma bağlı olarak banyo mutfak ve tuvalet gibi yerlerde giderlerde ve genel tesisatta bazı sorunların yaşanmasının normal bir durumdur. Bunun dışında uygun olmayan kullanımlar ve atık maddelerin atılması sebebi ile giderlerde tıkanıklık yaşanması da normal bir durumdur. Atıkların birikmesi nedeniyle yaşanan bu tıkanıklıklar bir süre sonra kullandığımız alanların kullanılamayacak duruma gelmesine neden olur ve profesyonel bir müdahale yapılması kaçınılmaz bir hale gelir. Gider tıkanıklığı açma, su kaçağı tespiti ve pimaş açma gibi hizmetler her zaman ihtiyaç duyulan hizmetlerdir. Firmamız  bu tarz konularda profesyonel yardıma ihtiyaç duyan herkese hizmet vermektedir. Hizmet vermiş olduğumuz bölgelerde  firmamızın sunmuş olduğu hizmetleri ihtiyaç duyan herkese bize başvurmaları halinde en kısa süre içerisinde gerekli hizmet sağlanmaktadır.

 

Firmamız tarafından siz değerli müşterilerimiz için sağlanan hizmetler ile içerisine düşmüş olduğunuz sıkıntılı durumlardan elinizi hiçbir şeye sürmeden  kurtulabilirsiniz. Konusunda uzman profesyonel kişilerden oluşan çalışma ekibimizin sorunlarınıza çözüm bulmak için yaptığı çalışmalar sırasında tek yapmanız gereken oturup sırtınızı geriye yaslamaktır. Uzman çalışma ekibimiz

profesyonel çalışmaları ile en kısa sürede sorunumuzu çözüm bularak sizi rahatlatacak hamleleri gerçekleştirecektir.

 

Firmamız tarafından sunulan gider tıkanıklığı açma, kanalizasyon tıkanıklığı açma, su kaçağı bulma, pimaş açma gibi hizmetlerden en etkili şekilde faydalanabilirsiniz. En son teknoloji ve bu teknolojilere uygun ekipmanlar ile ihtiyaç duyduğunuz her an tesisat ile ilgili tüm  sorunlarınızı çözüme kavuşturmak için hizmet sunan firmamız profesyonel çalışma ekibi ile her daim hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız tarafından sağlanan hizmetlerden faydalanmak ve sorunlarınızı çözüme kavuşturmak için bizimle irtibata geçerek talep kaydı oluşturmanız yeterli olacaktır.

Uğurmumcu Tesisatçı

Uğurmumcu Tesisatçı

Uğurmumcu Tesisatçı – 0539 831 08 35

Su tesisatı hemen her yapıda vardır ve temel su ihtiyacını bu sitemler sayesinde elde ederiz.  Belli nedenlere bağlı olarak görülen hasarlarda Atılım Tesisat’a başvuru yapabilirsiniz.

Su Kaçakları Ne Tür Zarar Verir

Tesisatçı arayışınız öncesinde dikkat çekilmesi gereken bir nokta su kaçaklarının neden olduğu olumsuz durumlardır.  Tesisattaki arıza,  birçok açıdan sorun olabilir. Arızanın nerede ve nasıl olduğu da bu noktada önem kazanır.

 • Su sızdıran bir duvar, zaman içerisinde nemli ve küflü bir kokuya neden olur. Bu da iş yerleri açısından maddi zarara neden olabilir. Hatta malzeme zararına bile neden olmaktadır. Küf kokan malları nemlenmiş ve lekeli yerlerden kimse alışveriş yapmak istemez. Acilen çözüm gerekir.
 • Su kaçaklarının devam etmesi demek her ay harcadığınız suyun çok üstünde bir fatura gelmesi demektir. Bu da bütçenize zarar verir. Yani ev ya da iş yerindeki harcamalarınız zarar görür.
 • Tesisat kaçaklarının bir diğer zararı alt komşuya da zarar verme riskidir. Yani uzun süre bir kaçak onarılmazsa sonuçta alt tarafa da  zarar vermeye başlar. Bu da istenmeyen bir durumdur.
 • Nem ve küflü bir tesisat çevresi havayı kirletir ve kötü bir kokuya neden olur. Ferah bir ortama göre kendinizi daha boğulmuş gibi hissedersiniz.

Su Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır

Su kaçağı tespiti  Atılım Tesisat tarafından son teknoloji cihazlarla yapılmaktadır. Kaçak durumuna ve zorluğuna göre alet kullanarak hızlı çözüm bulmaktayız.

 • Kameralı su kaçak tespit cihazı ile en zor yerlerdeki kaçaklar görülebilir. En hızlı yöntemlerden biridir. Tesisat alanına bir delik açılarak kamera sokulur ve nerede su göründüğüne bakılır. Uzun bir kamera kablosu gerekir.
 • Su sesine göre tespit yapan cihazlar damlama sesine göre kısa sürede tespit yapar.
 • Nem ölçer cihazlar da nem seviyesinin arttığı yerleri bularak kaçağı tespit eder.
 • Termal etkili cihazlar da su akıntısı olan yerdeki sıcaklık düşüşüne bağlı olarak kaçak bulmaktadır.

Su Kaçak Tespitinde Zararsız Çözüm

Eski dönemlerde, yani bu bahsedilen cihazlar yokken, duvar yıkımına kadar giden bir tespit işlemi söz konusuydu. Bu durum maddi açıdan zarar oluşturmaktaydı. Ancak günümüzde cihaz kullanımı ile hiçbir yıkım olmadan kısa sürede masrafsız şekilde su kaçağı tespit işlemi yapılmaktadır. Firmamıza bu açıdan güvenle başvuru yapabilir ve etkili sonuçlar alabilirsiniz.

Tamir İşlemi Nasıl Yapılır

Kaçak tespiti olan alan tespit edilmesi sonrasında firmamızda döşeme hatları  takip edilerek çıkarma işlemi yapılır, iç kısımda tesisat sorunu olan yere gereken malzemelerle müdahale edildikten sonra fayans ya da diğer çıkan döşeme yeniden yerine takılır. Yani yıkım gibi bir durum genellikle yapılmaz.

Su Kaçak Tespit İşlemi Ne Kadar

Atılım Tesisat olarak sizden gelen tespit işlemlerine en ekonomik şekilde yanıt veriyoruz.  Dilediğiniz zaman su kaçağı bulma  işlemi için başvurularınızı yapabilir ve hızlı çözüme gidebilirsiniz.

 

Tuzla Tesisatçı

Tuzla Tesisatçı

Tuzla Tesisatçı – 0539 831 08 35

Su tesisatında yaşadığınız sorunlar daha da büyümeden müdahale edilmesi için mutlaka tesisatçı çağırmak gerekir. Su kaçakları yapıya ciddi zararlar verebilen sorunlardır. Müdahale edilmediği takdirde duvarlarda nem, rutubet, koku, dökülme ve hatta çürümeye kadar yol açacaktır. Aynı zamanda su faturanız kabarık gelmeye devam edecektir. Bu yüzden mutlaka su kaçaklarına derhal müdahale etmek gerekir.

Su Kaçağı Nedir, Neden Olur?

Su kaçakları duvarlar içinde yerleşmiş haldeki su tesisatında kaynaklanan arızalar nedeniyle su sızıntısı yaşanmasıdır. Kaçağın pek çok farklı sebebi olabilir. yapının inşası esnasında kalan bir tesisat sorunu, kalitesiz malzeme kullanımı ile aşınan borular, eski tesisatlarda çürüme olması, boruların kaynaklarının yanış yapılması ve daha pek çok sebep olabilir.

Su kaçakları kendisini er geç belli eder. Damlama halindeki kaçaklar zor belli olsa da anlamanın yolları vardır. Su sayacınızı takip ederek kaçak kontrolü yapabilirsiniz. Ayrıca duvarlardaki nemi kontrol etmeniz de anlamanıza yardımcı olacaktır. En geç ise duvardaki ıslaklık ya da yeşillenme gibi durumlarda anlaşılacaktır.

Su Kaçağı Tespiti

Ortalama olarak kaçağın nerede olduğunu anlamanız mümkündür. Bizlere duvarda ya da zeminde gibi beyanlarda bulunulur. Ancak bazen duvardaki kaçak akarak zeminde işaret verebilir. Tüm bu ihtimalleri gözeterek kapsamlı bir tarama yapmaktayız. Çünkü bazen kaçak tek bir yerden de kaynaklanmayabilir. Bu yüzden su kaçağı tespiti önemli bir aşamadır.

Tespit için gelişmiş teknolojik cihazlar kullanmaktayız. Aynı zamanda deneyimlerimiz de bize ışık tutar. Böylece kaçağı hem kısa sürede hem de nokta atışı ile tespit etmeye çalışırız. Genelde ıslaklık olan duvarı kapsamlı olarak tararız ki gözden kaçan bir sorun olmasın.

Kaçağın yeri tespit edildiyse sıra sebebini tespit etmektedir. Böylece onarım şekline karar verilebilir. Kaçağın sebebini ise kameralı sistemlerle anlamaktayız. Genelde su borularında yaşanan delik, aşınma, kırılma gibi sebepler karşımıza çıkar. Bazen de tesisat hatası ya da borunun çürümesi gibi daha ciddi sorunlarla karşılaşılabilir.

Su Kaçağı Onarımı

Su kaçağı bulunduktan sonra sıra onarım yapmaktadır. Onarım için en korkulan şey kırma dökme işlemleridir. Ancak unutmayın ki bu eski yöntem en son çaredir. Yapacak hiçbir şey kalmaması halinde denenebilir. Hemen kırma işlemi öneren ustalara ise kesinlikle güvenmeyin.

Su kaçağının sebebi kısmi ve az ise kimyasal bir takım maddelerle onarım yapılacaktır. Kaçak olan yer kalıcı olarak kapatılacaktır. Suya dayanıklı maddeler kullanıldığından aynı arıza ile yeniden karşılaşmazsınız. Kırma işlemini yalnızca tesisatta değişim gereken hallerde yapıyoruz.  Tesisatın çürümesi ya da yanlış olması gibi hallerde değişim şarttır. Ancak bu durumlarda da sınırlı alanda kırma yapılarak eskisiz gibi onarılmaktadır.

Uzman Kadro

Firmamız bünyesinde faaliyet gösteren tüm ustalarımız su kaçağı bulma konusunda uzman ve deneyimlidir. Böylece tesisatınızı güvenle ustalarımıza teslim edebilirsiniz. Sadece kaçak tespiti değil, süreç boyunca sizin için en iyi ve en doğrusu tercih edilecektir. Kalıcı ve sağlam çözümler için çalışılacaktır. Böylece aynı yerden yeni bir sorunla karşılaşma ihtimalinizi bertaraf etmeye çalışıyoruz.

Teknolojik Donanım

Şimdilerde tesisat işlemlerinde başarının sırrı deneyimin yanı sıra gelişmiş cihazlardan geçmektedir. Bu cihazlar deneyimli uslarımızın ellerinde mucizevi şekilde çalışmakta ve nokta atışı yapmaktadır. Hem deneme yanılma yöntemine son veren hem de tamir süresini kısaltan tüm bu cihazlar firmamız bünyesinde mevcuttur. Son teknoloji ürünü cihazlar sayesinde yanılma payı neredeyse sıfıra indirilmektedir.

Tüm bu gelişmiş ve kaliteli hizmetlerden uygun fiyatlara yararlanabilirsiniz. Tüm tesisat sorunlarınız için firmamızla iletişime geçmeyi unutmayın.

 

Pendik Tesisatçı

Pendik Tesisatçı

Pendik Tesisatçı – 0539 831 08 35

Yapılarda karşılaşılan tesisat sorunları için Pendik tesisatçı firmamızdan teknik destek alabilirsiniz. Su tesisatında karşılaşılabilecek en korkutucu sorun su kaçaklarıdır. Bu durumda kırma dökme ihtimali bile kadınları sıkıntıya sokar. Ancak unutmayın ki gelişen teknoloji sayesinde bu geleneksel yöntemler artık eskide kaldı. Teknolojik yöntemler kullanılarak sorunlar kolayca çözülebilmektedir.

Su Kaçağı Neden Olur?

Su kaçakları su tesisatının geçtiği her yerde yaşanabilir. En çok mutfak, banyo ve tuvaletlerde karşılaşılan bir sorundur. Su kaçağının pek çok sebebi olabilir. Tesisatın döşenmesi esnasında yapılan hatalar, boruların kalitesiz olması, zamanla eskiyen borularda delinme aşınma gibi sebepler, dışarıdan gelen darbenin borulara zarar vermesi gibi daha pek çok sebep olabilir. Bu sebepler tespit edilerek onarım da ona göre yapılacaktır. Ancak ilk olarak evinizde su kaçağı olduğunu fark etmelisiniz ki zararınız büyümeden gidermek mümkün olsun.

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

Su kaçağı kendisini pek çok şekilde belli eder. En dikkat çeken duvar ya da yerlerdeki sebepsiz ıslanma ve damla şeklindeki sulardır. Bunlar fark edilmezse yerini nem, küf ve kokuya bırakacaktır. Ancak bu aşamalara gelmeden de kaçağı fark edebilirsiniz. Eğer az su kullanmanıza hatta evde bile olmamanıza rağmen su faturanız yüksek geliyorsa, evde tüm musluklar kapalıyken su saatiniz dönüyorsa su kaçağı vardır. Herhangi bir şekilde su kaçağı tespiti yapabilirseniz hemen detaylı inceleme ve tamir için firmamızdan destek istemelisiniz.

Su Kaçağı Nasıl Tespit Edilir?

Su kaçağı olduğunu çıplak gözle anlarsınız ancak kaçağın tam olarak hangi noktadan kaynaklandığını bulmak zor olacaktır. Bu noktada profesyonel çalışanlarımız devreye girmektedir. Kaçağı bulmak için gelişmiş cihazlarla inceleme yapılır. Hiçbir kırma dökme işlemi olmadan kaçağın yeri ve sebebi tespit edilir. Tespit işlemi genelde duvar içinden gelen seslere göre yapılır.

Su Kaçağı Tamiri

En korkulan kısım kaçak halinde duvarda kırma olmasıdır. Ancak bu işleme nadiren ihtiyaç duyulur. Eğer borularda ciddi sayılmayan sorunlar varsa özel kimyasallarla onarım mümkündür. Borudaki küçük kaçaklar için bu işlem işe yarar. Ancak borunun çürümesi ya da tesisat bağlantısında sorun olması halinde tesisatta değişim gerekecektir.

Su kaçağı bulma işin kolay kısmıdır. Tamiri ise duruma göre değişen bir süreçtir. Nadiren de kırma işlemi gerekse bile duvarlar orijinal gibi tamir edilmektedir. Bu yüzden çekinceniz olmasın.

Hızlı Hizmet

Firmamızı arayarak arıza bildiriminde bulunmanız halinde size en yakın olan çalışanlarımız yönlendirilerek kısa sürede adreste olacaktır. Böylece sorunla daha fazla muhatap olmanız gerekmeyecektir. Kısa sürede kaçak tespit edilerek tamir edilecektir.

Su kaçağı sorununa geç müdahale edilmesi demek zararların da büyümesi anlamına gelecektir. Duvarda, tavanda ya da zeminde hasarlara sebep olacaktır. Bir de bu masraflar uğraşmamak, kabarık faturalara bir an önce son vermek için arızanın giderilmesi şarttır. Bunun bilincinde olarak sizlere en kısa sürede hizmet sunuyoruz.

Profesyonel Hizmet

Su kaçağı tespiti için eğitim ve deneyim şarttır. Bunun yanı sıra teknolojik donanım da bulunmalıdır. Tüm bu imkanlar firmamızda mevcuttur. Deneyimli çalışanlarımız ve gelişmiş cihazlar sayesinde kaçaklar kısa sürede nokta atışı ile tespit edilmektedir.

Tüm çalışanlarımız alanında eğitimli, sertifikaları ve izinleri tam olan kişilerdir. Sahada bizleri temsil eden çalışanlarımızı özenle seçerek kendi eğitimlerimizi verdikten sonra birlikte çalışmaktayız. Böylece her ustamız size aynı kalitede hizmet sunacaktır.

Tesisat işlerinde fiyatların ucu açık olması müşterilerde tedirginliğe sebep olur. Ancak firmamız her zaman uygun fiyatlar, daha çok ve daha memnun müşteri politikası ile hizmet vermektedir.

güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
Tıkla Ara 30 DK Servis Kapıda