Suadiye tesisatçı

Home / Posts tagged "Suadiye tesisatçı"
Suadiye Tesisatçı

Suadiye Tesisatçı

Suadiye Tesisatçı

Günümüzde özellikle büyük şehirlerdeki yaşam, kalabalıklaşıyor. Bununla birlikte çok sayıda kimsenin kullandığı kanalizasyon sistemleri ve su tesisatı sistemlerinde birçok arıza meydana gelebilmektedir. Firmamız Atılım Tesisat, İstanbul Anadolu yakasının tüm semtlerinde ve Suadiye tesisat hizmetlerinde sizlere en uygun fiyatlar ve hızlı, pratik çözümlerle yardımcı olmaktadır.

Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma Hizmetleri

Kanalizasyon tıkanıklığı ciddi bir sorundur. En kısa sürede profesyonel eller tarafından bir müdahale ile tamir edilemezse, bu durumdan tüm bina hatta sokak sakinleri olumsuz etkilenecektir. Tıkanmış kanalizasyonlardan akan taşan kirli sular, insan sağlığı için ciddi bir tehdit oluşturur. Böyle durumlar yaşandığında evde yapılan müdahaleler genelde yetersiz kalır ve bazen daha büyük sorunlara da neden olabilir.

Firmamızın sunduğu Suadiye tesisatçı ve kanalizasyon açma hizmetlerinde deneyimli bir ekiple sizlere yardımcı olmaktayız. Bu deneyimli ekibimiz tarafından sunulan profesyonel kalitedeki çalışmalarda önce, kanalizasyon tıkanıklığına neden olan arızanın tespiti yapılmaktadır. Bu arızalar genellikle boruların çeşitli nesnelerle tıkanmasından ileri gelmektedir. Fakat daha büyük sorunlarda kanalizasyon borularının kırılması, çökmesi gibi nedenlere de rastlanmaktadır. Bu durumda arızaya neden olan unsur, oldukça önemlidir. Bu unsur tespit edildikten sonra, arızanın boyutuna göre bir tamir yöntemi uygulanmaktadır.

Kanalizasyon Arızalarına Pratik Çözümler

Firmamızın size sunduğu kanalizasyon açma hizmetlerinde arıza tespiti için profesyonel görüntüleme cihazları kullanılmaktadır. Bu cihazlar, binada veya dışarıda hiçbir kırma işlemi uygulamadan tıkanıklığı tespit etmek için tasarlanmıştır. Uzun borular ile kanala sarkıtılan kameralı görüntüleme cihazları, tıkanıklığın olduğu kısma kadar gönderilerek, burada boruların durumu tespit edilir ve sonrasında da robotlu açma sistemiyle tıkanıklık giderilir.

 

Bu uygulamada kullanılan robotlu cihazlar birden çok başlığa sahiptir. Tıkanıklığın ve boruların boyutuna göre seçilen başlıklar sayesinde tıkanıklık sorunu çok basit şekilde giderilmektedir. Eğer tıkanıklığa neden şey, borulardaki çökme veya kırılma ise, bu durumda ekibimiz, buna yönelik bir çalışma sergileyecektir.

 

Kanalizasyon açma hizmetlerinde kullandığımız bu yüksek teknolojili çözümler su kaçağı tespiti, gider tıkanıklığı veya pimaş açma gibi hizmetlerde de geçerlidir. Tecrübeli ustalarımız tarafından verilen hizmetlerin hiç birinde kırma işlemi uygulanmaz ve sorun en kısa ve basit yöntemlerde aynı gün içerisinde giderilir.

 

Firmamız tarafından sizlere sunulan profesyonel tesisatçı hizmetlerinde uygun bir fiyat tarifesi geçerlidir. Bu fiyatlar, yapılan işlemlerin niteliğine göre farklılık göstermektedir. Çalışmada uygulanan yöntemler ve kullanılan malzemeler, fiyatlar için bir belirleyicidir. Sizler de bu üstün hizmetlerimizden yararlanmak ve fiyatlar konusunda bilgi almak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

 

güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
Tıkla Ara 30 DK Servis Kapıda