tesisat

Home / Posts tagged "tesisat"
Kartal Tesisatçı

Kartal Tesisatçı

Kartal Tesisatçı – 0539 831 08 35

Tesisat sorunların evlerde yaşanan teknik problemler arasında ilk sıra geliyor. Bu sorunun çözülmesi için 30 dakika içinde çözüm sunan Atılım Tesisat Kartal servisiyle hizmet veriyor.

 

Çok kullanmadığınız halde faturalarınızda yükselmeler görüyorsanız en kısa bir tesisatçı çağırarak, sorunun kaynağını bulmalısınız. Özellikle su tesisatlarında kaçak olduğunda evde sineklenme ya da yüksek faturalarla karşılaşma olasılığı yükselmektedir. Bu yüzden tesisat probleminin giderilmesi için profesyonel çözümler sunan ekibimizden yardım isteyebilirsiniz.

 

Tesisatçılar tarafından uygulanan birçok çözüm için alanında uzman olan ekiplerimiz tarafından gerçekleştiren bakımlarınız, sismik ve bilgisayarlı cihazlarla kırıp dökmeden kaçağın yerini öğrenmeye olanak sağlamaktadır. Kartal tesisatçıları arasından en hızlı olan ekibimiz, %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket etmektedir.

 

Kartal bölgesinde tesisat sorunları söz konusu olduğunda her zaman firmamızdan destek alabilirsiniz. Bir telefonla ekibimiz kapınızda olacaktır.

Kartal’da Verdiğimiz Hizmetler

Atılım tesisat su kaçağı bulma konusunda size en nitelikli hizmeti verecektir. Bu hizmetler doğrultusunda;

 

 • Tuvalet tıkanıklığı açma,
 • Su tesisatı kurma,
 • Su kaçağı tespiti,
 • Logar tıkanıklığı açma,
 • Gider tıkanıklığı açma,
 • Kanalizasyon açma,
 • Pimaş açma hizmetleri vermekteyiz.

 

Profesyonel tesisat çözümleri için ihtiyacınız olan her konuda bilgi edinebileceğiniz firmamız, en kısa sürede tespit ve uygulama çözümleri sunarak, tesisat konusunu düşünmekten kurtulmanızı sağlamaktadır. Teknolojinin son ürünlerinden olan ekipmanlarımızla her zaman size hizmet vermeye hazır personellerimizle İstanbul’un her yerinde hizmetinizde olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Ekibimiz, kırmadan su kaçağı tespiti yaparak, özel cihazları yardımıyla problemleri çözmektedir. Kaçağın yerinin tespit edilmesi için kullanılan ürünlerle kısa sürede su kaçağı sorunundan kurtulabilirsiniz.

Birbirinden farklı alanların tercih edileceği su kaçağı tespiti konusunda   uzman çözümler arayanlar için ekibimiz hizmet vermektedir. Sorunsuz bir biçimde hizmet almak isteyenler için her zaman ulaşılabilir olan telefonlarımızdan bize ulaşarak aradıklarınızı bulabilirsiniz. Su kaçağının en kısa sürede tespit edilmesi için ihtiyacınız olan tüm sistemler hakkında size bilgi verecek olan ekibimiz, eviniz, iş yeriniz ya da sokağınız için su tesisatının söz konusu olduğu her yerde hizmet vermektedir.

Hizmet Verdiğimiz Yerler

 İstanbul’un her yerinde servis hizmeti bulunan firmamız, sorunsuz bir şekilde her bölgeye servis imkanı sunmaktadır. Başta Gebze ve Kartal bölgeleri olmak üzere birçok yerde bulacağınız Atılım Tesisat ile tesisat sorunu sorun olmaktan çıkıyor. Pratik, bilinçli ve temiz çalışan ekibimizle her zaman kanalizasyon ya da banyo-mutfak gideri problemlerinizin giderilmesini sağlıyoruz.

Tüm ilçelerde hizmet veren ekiplerimiz, güvenilir bir anlayışla tesisattan kaynaklanan sorununuzun boyutu ne olursa olsun size yardımcı olmaya hazırdır. Yılların deneyimi ve güveniyle çalışan ekiplerimizi her zaman bir telefon uzağınızda bulabilirsiniz. Güvenilir, deneyimli ve uzman ekiplerle her zaman doğru bir ulaşım imkanıyla iç ve dış tesisat konularında uzman atılım Tesisat her zaman hizmetinizdedir.

Gebze Tesisatçı

Gebze Tesisatçı

Gebze Tesisatçı – 0539 831 08 35

Eviniz ya da iş yerinizde hala tesisat sorunları mı yaşıyorsunuz? O halde Atılım Tesisat iletişim bilgilerini bir yere not ederek bu sorunlardan kısa sürede kurtulma zamanınız gelmiş demektir.

 

Tesisatın eski olması, profesyonel olmayan kişiler tarafından yapılması ya da diğer nedenler tesisat sorunu yaşamanıza neden olabilir. Bu durumda işinin ehli bir tesisatçı problemin ne olduğunu net biçimde belirleyerek kırıp dökmeden tesisatınızı tamir edecektir.

 

Doğru bir tesisatçı seçiminin hayati önem taşıdığı günümüzde birçok kişi işini iyi yapamadığı için tesisat sorunları yaşanmaktadır. Bu sorunların süreklilik arz etmesi nedeniyle ciddi bir yaşam kalitesi düşüklüğü görülebilir. Bu konuda önlem alan ekibimiz, İstanbul’un dört bir yanında hizmet veren servisiyle evlerinizde ve iş yerlerinizdeki tıkanmaların giderilmesini sağlamaktadır.

 

Her biri eğitimli olan  ekibimiz, tesisat çözümü ve yenilenmesi hususunda birçok farklı materyali kullanımını sağlamaktadır. Farklı özellikleriyle harekete geçen su kaçağı sorunları için tek adres ekibimiz olacaktır.

Hangi Hizmetleri Veriyoruz?

 

Atılım tesisat olarak, su kaçağı tespiti ve su kaçağı bulma hizmetlerimiz yanında aşağıdaki konularda müşterilerimize çözüm sunuyor, 30 dakika içinde servis hizmeti veriyoruz.

 

 • Tuvalet tıkanıklığı açma,
 • Logar tıkanıklığı açma,
 • Gider tıkanıklığı açma,
 • Kanalizasyon açma,
 • Pimaş açma.

 

Tesisat sorunlarının kısa sürede çözülmesi ve problemin kaynağının belirlenmesi için gereken tedbirlerin alınması uzman ekibimizin desteğiyle Gebze, Kadıköy, Göztepe, Kartal, Beykoz, Sultanbeyli, Pendik ve Maltepe bölgelerinde verilmektedir.

 

Ekibimizi aradığınızda en kısa sürede ulaşabileceğiniz uzmanlarımız, 30 dakika içinde servis bölgelerine ulaşmaktadır. Tıkanmaları açma, tesisat sorunlarını gidermek ya da yeniden bir tesisat kurmak istediğinizde ekibimiz hizmetinizde olacaktır.

 

Gebze Tesisat Fiyatları

 

Gebze tesisat fiyatları her firmada farklıdır. Bu yüzden uygun çözümler bulmak istediğinizde ekibimizden destek alabilirsiniz. Tesisat kurulumu ve kullanımı konusunda hizmet veren Atılım Tesisat, sizi fazla fatura derdinden kurtaracak birçok çözüm sunmaktadır.

 

Ana giderlerdeki sorunlar ya da sizin mekanınızdaki problemler çözülmek istendiğinde bir telefonla tesisatçınız kapınıza gelecektir. Sokaklardaki logarlar ya da evinizdeki pimiş borularının ciddi problemlere yol açtığını biliyoruz. Bu yüzden güvenle tercih edeceğiniz firmamızla ihtiyacınıza uygun olarak çözüm sunuyoruz.

 

Kırılmadan su kaçağı tespiti yaparak, en kısa sürede tesisatta yaşanan sorunun çözülmesini sağlıyoruz.

 

Su Kaçağı Gebze Servisi

 

Gebze servisimizle hizmet verdiğimiz Gebze mahallerinde en geç 30 dakika içinde kapınıza gelecek olan ekibimiz, kısa sürede sorunlarınızın çözümü için işe koyulacaktır. Farklı nedenlerden dolayı ortaya çıkacak olan su kaçakları için doğru ve net çözümler bulmak istediğinizde ekibimiz hemen çözüm sunmaktadır.

 

Özel sismik aletlerle su kaçağının tespitini sağlayan ekibimiz, servis hizmeti kapsamında kaçağın yerini tek bir hamlede belirler. Kısa sürede sorunun giderilmesini sağlayan ve su kaçağı konusunda anında çözüm üreten ekibimiz, su kaçağı çözümlerinde ekonomik fiyatlar sunmaktadır. Kaçak tespitine sorunun çözülmesi için gereken düzenleme sürecinde memnun kalacağınız sonuçlar üretiyoruz.

Beykoz Tesisatçı

Beykoz Tesisatçı

Beykoz Tesisatçı – 0539 831 08 35

Su tesisatları sayesinde yer altından borular vasıtasıyla getirilen su binalarımıza dağıtılır ve  bina içerisinde her daire için ayrı olarak tasarlanmış şekilde evlerimizdeki musluklara kadar su iletilmektedir. Evlerimizin içindeki kapalı sistem üzerinden hareket eden su bu sayede banyo tuvalet mutfak gibi kısımlara vanalar vasıtası ile ulaştırılmaktadır. Her ne kadar gözükmese de evlerimize suyu getiren bu sistem oldukça uzun ve karmaşık bir yapıya sahiptir.  pek çok neden yüzünden bu tesisat yapısında arıza meydana gelebilir ve bu arızaların bir çok nedeni olabilir. Musluklardan su gelmemesi suların kesik olması veya vanaların kapatılması nedeniyle olabildiği gibi aynı zamanda yaşanan arızalar nedeniyle de olabilmektedir. Yaşanan arıza sadece sizin binanızda olduğu gibi sadece sizin dairenizde de olabilir. Böyle bir durum ile karşılaşıldığında tesisatçı çağırmak en mantıklı yol olacaktır. Bu yüzden akla gelecek ilk çözüm telefona sarılıp su tesisatı sorunlarına çözüm bulmak için profesyonel hizmet vermekte olan tesisatçıları  çağırmak olmalıdır.

Su Tesisatında Ne Gibi Sorunlar Meydana Gelebilir?

Su tesisatlarında vanaların eskimiş olması yüzünden kırılma, çatlama, duvarlarda su sızıntısı oluşması kutup başlarında akıtma gider tıkanıklığı görülmesi ve mutfağı ile alakalı olarak kötü kokuların veya koşmanın oluşması sıklıkla görülen arızalar olmaktadır. Böyle bir durumla karşılaşıldığında tesisatçılık hizmetlerini ayağınıza ilk kadar getiren firmamız sahip olduğu özel ve teknolojik ekipmanlar ile en kısa süre içerisinde mevcut arızayı tespit ederek  gereken müdahaleyi makul süreler içerisinde gerçekleştirir ve sıkıntıya sokmadan sorununuza çözüm bulur. Firmamız gider tıkanıklığı açma, su kaçağı tespiti ve su sızıntısı bulma gibi  pek çok hizmeti başarıyla sağlamaktadır.

Tesisat Arızalarınızın Hızlı Çözümü İçin Bize Başvurun    

Beykoz bölgesinde tesisat arızaları ve çözümü için hizmet vermekte olan firmamız profesyonel ekipleri ile hızlı çözümler bulunmaktadır. Ekiplerimizin sahip olduğu teknolojik cihazlar sayesinde tesisatlarda meydana gelen gider tıkanıklığı, su kaçağı bulma gibi arızaların nedeni kısa bir süre içerisinde tespit edilerek profesyonel bir şekilde arızalar giderilmektedir.  Web sitemiz ve telefon numaralarımız üzerinden bize ulaşarak kayıt oluşturmanız halinde gereken bütün işlemler tarafımızdan yapılacaktır.

Ataşehir Tesisatçı

Ataşehir Tesisatçı

Ataşehir Tesisatçı – 0539 831 08 35

Ataşehir halkının tüm tesisat işleri, su boruları, su kaçağı ve onarımı için Ataşehir tesisatçı uzman ekibiyle hizmetinizdedir. Ataşehir bölgesi son 15 yıla bakıldığında İstanbul’un ve Türkiye’nin en çok gelişen bölgelerinden biri olmuştur. Bölgede çok sayıda yapılan yeni site ve bina öne çıksa da bölge oldukça eski bir yerleşim bölgesidir. Bölge gelişimi ile birlikte yeni bir iş merkezi haline de dönüşmüştür. Bu kadar yoğun yerleşim ve işyerinin bulunduğu bir bölgede tesisat işlerine ihtiyaçta çok olmaktadır. Bölgede bulunan evleriniz ve işyerleriniz de meydana gelebilecek su kaçağı sorunlarının tespiti ve tadilatı, gider tıkanıklıkları, petek temizleme ve tıkanıklık açma işlemlerinin tümü için Ataşehir tesisatçı tecrübeli, eğitimli ve işinin ehli ustalardan oluşan ekibi ile hizmet vermektedir.

Bölgenin tamamına ulaşabilecek bir servis ağı kuran firma, son teknoloji ve modern cihazlar kullanarak, müşteri memnuniyeti odaklı pratik ve hızlı çözümleri uygun fiyat seçenekleri ile sunmaktadır. Ev ve işyerlerinizde meydana gelen özellikle su kaçağı sorunlarında, duvarların kırılıp dökülerek, etrafın tamamen moloz altında kaldığı ve oldukça uzun süren, sorun belirleme ve onarım işlemleri Ataşehir tesisatçı gibi işinde uzman firmalar sayesinde çok daha pratik ve daha az maliyetli hale dönüşmüştür.

Petek Temizleme

Petek temizliği yapılması soğuk kış günlerinde ısıtma sisteminizin en verimli şekilde çalışması ve eviniz ya da işyeriniz de en iyi şekilde ısıtma işlemlerini sağlaması açısından çok büyük öneme sahiptir. Ataşehir tesisatçı, eski usullerin aksine peteklerinizin tek bir tanesini dahi sökmeden son teknoloji cihazların sisteme dışardan bağlanması ile çok kısa sürede tamamının temizlenmesi sağlanmaktadır. Eğer yerleşim yerinizde merkezi ısıtma sistemi kullanılmakta ise kapalı devre olarak gerçekleştirilen işlem oldukça kısa sürede, çok uygun fiyatlar ile bina da bulunan tüm peteklerin temizlenmesiyle sonuçlanmaktadır.

Su Kaçağı Tespiti

Ataşehir tesisatçı kullandığı son model cihazlar ile su tesisat sistemleriniz de meydana gelen kaçakları, dışarıdan tespit edebilmektedir. Kılcal kaçaklar hiçbir fiziki müdahaleye gerek kalmaksızın kullanılan çözüme uygun kimyasal maddeler ile onarım ve tadilatlar firma tarafından oldukça kolayca çözülmektedir.

Geçmiş yıllarda tesisatınızda birden fazla yerde meydana gelebilecek sızıntı ve kaçaklar tespiti açısından oldukça büyük sıkıntılara yol açabilmekte idi. Su kaçağı tespiti için duvarların kırılması dökülmesi bazen günlerce çalışılması gerekmekte, tadilat sırasında hem vaktiniz hem nakdiniz ziyan olmaktaydı. Ataşehir tesisatçı tarafından kullanılmakta olan tespit sistemleri sayesinde sorunun nerede olduğunu çok kısa sürede, ufak hatalar dahi olmadan bulabilmekte, doğrudan kaçak olan bölgelere ulaşarak sorunu en kısa yoldan, en düşük maliyetler ile geri dönme ihtimali bırakmadan çözmektedir.

Ataşehir tesisatçı su kaçaklarının tespit edilmesi ve tamir edilmesi konularında sizlere en hızlı, en pratik, en doğru çözümleri en uygun fiyatlar ile sunmakta, eski usulleri kullanan amatör firma ve ustaların aksine kullandığı son teknoloji cihazlar ve eğitimli, tecrübeli personeli sayesinde kırmadan dökmeden çözmektedir ve müşteri memnuniyeti garantisi vermektedir.

Tıkanıklık Açma

Ev ve işyerlerinizde lavabolarda veya mutfak, banyo giderlerinde meydana gelen tıkanıklıkları son model açma robotları ile Ataşehir tesisatçı alanında uzman ve eğitimli personeli sayesinde kolayca açmaktadır. Kameralı görüntüleme sistemlerine sahip bu cihazlar ile sorunun ve tıkanıklığın olduğu yeri kolayca tespit eder ve en pratik çözümler ile müdahale eder.

Su kaçağı bulma gibi giderlerin tıkandığı durumlarda da en pratik ve en hızlı yöntemleri kullanan firma, soruna uygun çözüm yöntemleri ile sizlere hizmet vermektedir. Duruma ve ihtiyaca göre mekanik ya da tazyikli yöntemlerden birini tercih eden firmanın profesyonel ekibi, bazen bunlara bile ihtiyaç duymadan kullandığı kimyasal ürünler ile en iyi sonucu almanızı sağlar.

güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
Tıkla Ara 30 DK Servis Kapıda