Ümraniye tesisat

Home / Posts tagged "Ümraniye tesisat"
Ümraniye Tesisatçı

Ümraniye Tesisatçı

Ümraniye tesisatçı

Atılım Tesisat olarak gerek firmamızın tıkanıklık ve sızdırma konusunda verdiği hizmetler gerekse mutlu müşteri portföyümüz ve 3000’i aşkın başarılı işlerimizle bu sektörde lider bir isim olarak ilerlemekteyiz. Türkiye’nin dört bir yanına ulaşarak çalıştığı her müşterisini memnun edebilmiş ve İstanbul’da öncü olmuş bir firma olarak

Ümraniye tesisatçı işlerinizde de firmamıza ulaşabilirsiniz.

VERDİĞİMİZ HİZMETLER NELERDİR?

Alanında başarılı işlere imza atmış firmamızın uygun fiyat politikası ve güvenilir hizmet

garantisiyle verdiği birçok hizmet çeşidi bulunmaktadır. Bunlar;

 

-Su kaçağı tespiti hizmeti vererek evinizde veya iş yerinizde bulunan borulardaki su kaçaklarını; su kaçağı takip cihazları kullanarak sorunun bulunduğu yeri tespit ederek gereksiz yere duvar yıkmadan ve sizlere ekstra maliyet çıkarmadan sorunu çözmekteyiz.

Tuvalet tıkanıkları çok karşılaşılan problemlerden biridir. Tuvalet tıkanıklığı probleminizde ekip arkadaşlarımız hızlı bir şekilde adresinize gelerek kameralı cihazlar yardımıyla tıkanıklığı tespit edip robot kullanarak tuvaletinize hiç bir zarar vermeden açma işlemini yapacaktır.

7 gün 24 saat hizmet veren firmamızın logar açma hizmeti de bulunmaktadır. Kameralı cihazlarla tıkanıklık tespit edilerek profesyonel cihazlarla dikkatli bir şekilde logar tıkanıklarını gideririz.

Alanında profesyonel olan ekibimiz mutfak, banyo, lavabo gibi alanlarda gider açma konusunda da hızlı ve güvenilir bir hizmet vermektedir.

PVC malzemelerden üretilen ve evlerde bulunan mutfak, lavabo gibi alanların Pimaş adı verilen borularındaki tıkanıklıkları açma konusunda da firmamız hizmet vermektedir. Pimaş boruların açılması özen isteyen profesyonel bir iştir ve firmamız diğer hizmet türlerinde olduğu gibi pimaş boruların açılmasında da özel cihazlar kullanmaktadır. Pimaş borularınızdaki tıkanıklıkları tespit ettikten sonra bu borular için tasarlanmış olan robot yardımıyla profesyonel bir şekilde zarar vermeden borularınızı açmaktayız.

Atılım Tesisat olarak kanalizasyon açma konusunda da hizmet vermekteyiz. İnsan gücüne dayanmadan sadece makineler kullanılarak hijyenik bir şekilde tıkanan kanalizasyonları açabilmekteyiz.

NEDEN ATILIM TESİSAT’I SEÇMELİSİNİZ?

Atılım Tesisat olarak güler yüzlü ve işinde profesyonel olan tesisatçı çalışanlar ile çalışmakta olup lavabo ve klozette oluşan tıkanıklıkları profesyonel aletler kullanarak kırmadan gidermekteyiz. Ayrıca piyasada bulunan diğer tesisat onarım ve bakım firmalarına göre uygun fiyat aralıklarında hizmet verdiğimizden ve verdiğiniz işi sözleşmede bulunan tarihte teslim edeceğimizden emin olabilirsiniz. Atılım Tesisat olarak Türkiye’nin birçok bölgesinde sayısız hizmet vermiş olup Ümraniye tesisat problemlerinizde de gönül rahatlığıyla bizlere güvenerek firmamızı tercih edebilirsiniz. Tesisat problemlerinizde 7 gün 24 saat boyunca firmamıza ulaşarak hizmet alabilirsiniz.

güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
Tıkla Ara 30 DK Servis Kapıda