Zümrütevler tesisatçı

Home / Posts tagged "Zümrütevler tesisatçı"
Zümrütevler Tesisatçı

Zümrütevler Tesisatçı

Zümrütevler Tesisatçı

Su tesisatları yer altından gelen kaynak borularından suyun alını apartmanlara dağıtılmasını ve apartmanlarda da her bir daire için ayrı ayrı tasarlanarak evlerimizde musluklara ve tuvaletler su gelmesini sağlamaktadır. Evlerin içinde tamamen kapalı bir sistemde hareket eden su mutfağa, banyoya, tuvalete ve balkonlara farklı farklı vanalar yardımı ile ulaştırılmıştır. Karmaşık ve uzun bir yapı olan su tesisatlarında arıza meydana gelmesi durumunda da buna bağlı olarak birçok sebep olabilir. Bu sebeplerden ilki olarak akla gelen merkezi olarak suyun kesilmiş olmasıdır. Bu durumda hem evinizdeki hiçbir musluktan su gelmez hem de belirli bir bölgede ya da mahalle de genel olarak aynı zorun yaşanır. Su kesintisi durumunda bağlı olduğunuz su dağıtım merkezini arayabilir ve suyunuzun ne zaman geleceğini öğrenebilirsiniz. Fakat sorun yalnızca sizin dairenizde ya da sizin apartmanınızda ise bu durum bir arıza olduğunun göstergesidir ve tesisat arızalarında da aranacak olan ilk kişi tesisatçı olmalıdır. Tesisatçılar ev içinde bulunan ya da eve gelen su borularında meydana gelen sızıntı, patlak ya da kaçakları hızlı şekilde akıllı kameralı cihazları ile bulmaktadır.

Tesisatta Meydana Gelebilecek Sorunlar

Su tesisatında meydana gelecek olan sorunlar boruların ya da vanaların eski olması sebebi ile çatlama ve kırılma, duvarlarda meydana gelen su sızıntıları, musluk başlarının akıtması, gider tıkanıklığı ve tıkanıklığa bağlı olarak taşma ya da kötü koku gibi arızalardır. Tesisatçılar her bir sorun için yanlarında taşıdıkları özel ekipmanlar ile gerekli olan müdahaleyi yaparlar. Tesisatçı aramak için zaman kaybetmemek adına internet siteleri bu konuda hizmet vermektedir. İstanbul’un birçok bölgesinde hizmet veren bu internet sitesi, telefon numarası üzerinden ulaşım yapmanız durumunda adresinize en yakın olan tesisat ekibini size yönlendirmektedir. Zümrütevler tesisatçı hizmeti de veren web sitesinde yaşamış olduğunuz arıza her ne olursa olsun mutlaka geri dönüş yapılmakta ve adres bilginiz alınmaktadır.

Tesisat Arızları İçin Hızlı Çözüm

Zümrütevler tesisat arızası için gelen ekipler sorunları hızlı bir şekilde çözmektedir. Aynı zamanda ekiplerin yanlarında taşıdıkları modern cihazlar arıza sebebini anlamakta büyük kolaylık sağlamaktadır. Su kaçaklarının tespitinde kullanılan bu cihaz 30 dk gibi bir sürede kaçağın meydana geldiği borunun yerinin bulunmasını sağlamaktadır. Bu sayede de hem tesisatın başka tarafları ile zaman kaybetmenin önüne geçilir hem de yapılacak olan kazı çalışması sadece hasarlı borunun olduğu yer ile sınırlandırılarak daha az fiziksel zarar verilmiş olur.

güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
Tıkla Ara 30 DK Servis Kapıda