İçerenköy Tesisatçı

Home / Blog / İçerenköy Tesisatçı
İçerenköy Tesisatçı

İçerenköy Tesisatçı – 0539 831 08 35

İçerenköy tesisatçı hizmeti sunan firmamız hızlı ve çözümü odaklı tesisat hizmet sunmaktadır. Bizim için sizlerin güvenliği ve konforu her şeyden çok daha önemlidir. Bu sebeple firmamız için mesai kavramı asla bulunmamaktadır. Acil tesisat ihtiyaçlarınızda firmamız en kısa sürede verdiğiniz adreste olarak siz en iyi hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz. İçerenköy tesisatçı firması olarak sahip olduğumuz tecrübe ve kaliteyi size en kaliteli ve konforlu hizmeti sunmak adına harcamaktayız.

Geçmişte bir tesisat ustası her hizmeti yapmaya çalışırdı. Ve bu durum da sunulan hizmetin kalitesini oldukça aşağılara çekerdir. Firmamız bu anlamda çağımızın gereklerini en iyi şekilde etüt ederek farklı tesisat dalarlı için farklı çalışma grupları oluşturmaktadır. Buda sorunlara daha hızlı müdahale etmeyi ve çözümlerde daha esnek ve kaliteyi beraberinde getirmektedir.

Tesisat Hizmet Çeşitlerimiz

İçerenköy tesisatçı hizmeti sunan firmamız ihtiyacınız olan tüm hizmetler için farklı çalışma ekiplerine ve gerekli olan teknik onanıma fazlasıyla sahip durumdadır. Sizler için profesyonelce sunduğumuz tesisat hizmetlerinden bazılar ise şu şekildedir; su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti, gider tıkanıklığı açma, musluk arızaları, tıkanıklık açma gibi geniş bir hizmet çeşitliliği bulunmaktadır. Sahip olduğumuz personel kalitesi, sayısı ve ekipman tüm bu hizmetleri ve daha fazlasını sunmak için fazlasıyla yeterli durumdadır.

Su Kaçağı Tespiti Hizmeti

Su kaçağı tespiti hizmeti firmamızın teknolojik tüm imkan ve olanakları en iyi ve profesyonelce kullanması sonucu tam doğrulukta sunduğu bir hizmettir. Firmamızın sunduğu su kaçağı tespiti işlemi elektronik cihazlarla herhangi bir fiziki müdahale yapılmadan gerçekleştirilmektedir. Kullanılan yöntemlerde ne kişilere ne de binalara herhangi bir zarar vermediğimizden dolayı oldukça popüler bir hizmet durumundadır.

 

Su Kaçağı Bulma Yöntemleri

Oluşan su kaçağı bulma amaçlı için birçok farklı ve modern yöntem bulunmaktadır. Firmamız bu anlamda en işe yarar ve modern yöntemleri uygulamak için yeterli donanıma sahip durumdadır. Firmamızın sunduğu su kaçağı bulma yöntemleri ise şu şekildedir;

Basit ve kısa alanlarda ise her hangi bir cihaz kullanmadan da tespiti yapacak kaliteye sahip durumdayız. Bunun yanında termal kamerayla sıcak su kaçaklarını tespit etme yönteminin sıcak su bulunan ortamlar için nadiren kullandığımız bir yöntem durumundadır. Boru kamerası kullanılmak suretiyle borularda oluşan çatlaklarda oluşan sızıntını tespiti en çok başvurduğumuz yöntemler arasındadır.

Boruya verilen gazı izleyerek kaçağı tepsi etme yöntemi fi<ili olarak çok büyük yerlerde tercih ettiğimiz bir yöntem durumundadır. Boyalı su kullanarak kaçak bulma yöntemi ile sızıntının olduğu yerlerin tespiti de son yıllarda tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır. Teknolojik özelliklere sahip dinleme cihazları ile dinleme yaparak kaçağın sesini bulma yöntemi, kimyasal ilaç kullanılarak patlak borunun tamirinin sağlanması yöntemi ve son olarak ortamda en fazla nem bulunan noktayı tespit etme uygulanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
Tıkla Ara 30 DK Servis Kapıda