Küçükyalı Lavabo Tıkanıklığı Açma

Home / Genel / Küçükyalı Lavabo Tıkanıklığı Açma

Küçükyalı Lavabo Tıkanıklığı Açma

Gider tıkanıkları herkesçe hoş karşılanmayan sorunlar arasında belki de ilk sırayı almaktadır, özellikle ortak kullanım alanı sayılan ve çocuklarımızın sağlığını etkileyen okullarda büyük bir sorun halini alır. Küçükyalı lavabo tıkanıklığı açma olarak bizler sadece bireysel değil kamusal olan hizmetler için de yardımınıza hazırız. Okullarda ki lavaboların ve giderlerin tıkanması pek çok salgın hastalığa bile sebebiyet verebilir üstelik akmayan lavabodan taşan sular göründüğü kadar masumda olmayabilir. İçerisinde barındırdıkları mikroorganizmalar biriken suyla oynayan çocuklarda istenmeyen durumları oluşturabilir.

Kamu Kurumlarında Tıkanıklığa Dikkat

Okulların haricinde başka dikkat edilmesi gereken yerlerden biri de hastanelerdir, çeşitli sayı da hastalığı barındıran bu ortam yeteri kadar risk taşırken birde lavaboların tıkanması sağlık hizmeti alanların zararına olur. Lavabo açma hizmetleri belki de böyle hassasiyet gerektiren mekânlar için daha da öncelikli olmalıdır, bu konuda yetkili görevlilere büyük rol düşer. Temizlik personeli her gün görevini icra etse de özellikle giderlerin durumuna bakmalıdır, zira yavaş akan giderler muhtemel bir tıkanıklığın habercisidir. Geç kalmadan önlem alınması gerekir, firmamız bu tür kamusal alanlar için düzenli kontrol ve müdahale önerir.

Geç Kalmadan Kontrol Ettirin

Özellikle anaokulu gibi daha küçük yaş grubu eğitim veren okullar bu konularda biraz daha özenli davranır zira küçük çocukların lavabo kullanım konusunda ki eğitimleri daha düşük seviyededir. Kreş ve benzeri okullar için firmamızın sağladığı düzenli ve sistemli kameralı cihazlar ile kontrol hizmeti olası tıkanmaların önüne geçmektedir. Böyle lavabo gideri açma işlemine gerek bile kalmadan daha kolay ve masrafsız bir uygulama sağlanmış olur. Okul yönetimleri de iyi bilir ki velilerin en hassas oldukları konular arasındadır tuvalet ve lavaboların temizliği bu yüzdende sürekli kontrolü sağlamaktadırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
Tıkla Ara 30 DK Servis Kapıda