Küçükyalı Tesisatçı

Home / Blog / Küçükyalı Tesisatçı
Küçükyalı Tesisatçı

Küçükyalı Tesisatçı – 0539 831 08 35

İstanbul Anadolu yakasının her bölgesinde tesisatçı hizmetleri sunan Atılım Tesisat, her türlü kanalizasyon ve gider tıkanıklığı problemlerinde ve su kaçağı tespitinde kameralı görüntüleme sistemi ve robotlu açma tekniklerini uygulamaktadır. Deneyimli ekibi ve son teknolojili teçhizatıyla hizmet sunan firmamız, tıkanıklık ve su kaçağı problemlerinde kırma işlemi uygulamadan en hızlı biçimde tüm arızaları gidermektedir.

Su Kaçağı Tespit Sistemleri

Binaların su tesisatları ve gider boruları, her ne kadar dayanıklı olarak üretilse de uzun süreli kullanımla eskimektedir. Bu durumlarda boruların incelen kısımları çatlar veya kırılır ve ortaya su kaçağı çıkar. Bu su kaçağının, zaman kaybedilmeden tespit ve tamir edilmesi gerekir. Çünkü ilerleyen boyutlarda, borudaki su kaçağı duvarlara geçecek ve hatta alt katlarda yaşayan kimselerin de mağdur olmasına neden olacaktır. Küçükyalı tesisatçı hizmetleriyle sizlere yüksek performanslı çözümler sunan firmamız, su kaçağı tespitinde bu konuda özel olarak üretilmiş olan cihazları kullanmaktadır. Bu cihazlar herhangi bir kırma işlemine ihtiyaç duyulmadan zeminin veya duvarların arkasındaki su borularının durumunu tespit etme imkanına sahiptir. Bu cihazlar farklı biçimlerde tasarlanmıştır. Örneğin, nemi ölçen cihazlar veya dinleme yoluyla su sesini takip eden cihazlar gibi türleri bulunmaktadır. Bu cihazların en etkili olanı ise, kameralı cihazlardır. Bunlar özellikle su kaçağının yoğun olduğu durumlarda, boruların içini görüntüleyerek, kaçağı rahatlıkla tespit edebilmektedir. Tecrübeli çalışanlarımız, su kaçağının boyutlarına en uygun cihazı kullanarak, kaçağı kısa sürede bulmaktadır.

Tıkanıklık Tespiti

Binaların tuvaletleri, su giderleri ve lavaboları kullanım sırasında yapılan yanlış uygulamalar ile tıkanabilir. Bu tıkanıklığa en çok neden olan maddeler, tuvalet kağıtları, yanlışlıkla tuvalete atılan temizlik bezleri veya çeşitli nesneler, mutfak lavabolarında ise yiyecek artıklarıdır. Bu tıkanıklık fark edildiği anda mutlaka profesyonel bir yardım alınmalıdır. Bu konuda uygulanan kimyasal açıcılar bulunmaktadır. Ancak bunlar hem insan sağlığına zararlıdır hem de boruların tahrip olmasına neden olur.

 

Firmamız Küçükyalı tesisat arızalarında ve tıkanıklıklarda su kaçağı tespitinde olduğu gibi özel kameralı görüntüleme sistemleriyle tıkanıklığa neden olan nesneleri ve bu tıkanıklığın derinliğini tespit ederek, arızayı gidermektedir. Tıkanıklık açma işlemlerinde uygun başlıklı robotlar tercih edilmektedir Bu robotlar, borulara herhangi bir zarar vermeden çok basit bir işlemle boruları açabilmektedir. Bu basit işlemler ile binalardaki arızalar hemen aynı gün içerisinde giderilir. Ayrıca robotlu tıkanıklık açma hizmetimizde kesinlikle ek masraflar çıkmaz. Uygun fiyatlarla sunduğumuz pratik ve avantajlı tesisat tamiratı hizmetlerimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
Tıkla Ara 30 DK Servis Kapıda