Su Kaçağı Nedir ?

Home / SU KAÇAĞI TESPİTİ / Su Kaçağı Nedir ?
Su Kaçağı Nedir ?

Su Kaçağı Bulma

Su kaçakları ev ve iş yerlerinde tesisat borularında yaşanan arızalanma, hata ve kalitesiz kullanılan tesisat malzemelerinin her geçen gün deformasyona uğraması benzeri farklı etkenlerden meydana gelen su tesisat arızalarına denir. atılım tesisat firmamız, kırmadan cihazlarla su kaçaklarını noktasal olarak arızayı saptar , İstanbul en başta olmak üzere,Bir çok ilimizde de şubelerimiz hizmete devam etmektedir..

Üst Kattan Su Akıyorsa Ne Yapılır ?

Öncelikle üst kattaki komşunuz ile kontakt kurmanız gerekir. Aşağı kata su sızdığını ve bütün vanalarını kapaması gerektiğini iletin, tavandan damlayan su için öncelikle gelen suyun akmasını engellemektir, komşunuz su saatindeki su vanasını kapaması gerekiyor .

Sonra ki Adım Nedir ?

Kaçağın yerinin saptaması yapıldıktan sonra çalışma başlatılır. atılımtesisat su kaçağı tespiti için prof cihazlar kullanır. Kullanılan cihazlar ile hiç bir biçimde gürültü çıkarılmaz kısa, sürede dökmeden su kaçağının yeri noktasal olarak bulunur .

Tespit Evresinde Kullanılan Cihazlar Nelerdir ?

Akustik dinleme cihazlarıyla, tesisatınızdaki bütün hatlar muayene edilir, kaçak şayet temiz su tesisatında ise akustik dinleme cihazlarıyla kolaylıkla bulunmaktadır .
Su kaçağı şayet atık su tesisatından oluşuyor ise, kameralı cihazlar ile tesisat boruları görüntülenerek su kaçağının yeri saptama edilir.

Tespit Evresinde Rastgele Bir Tadilat Oldu mu ?

Tespit anında teknolojik cihazlarımız yardımıyla kırma, dökme, üstelik gürültü yapmadan, kısa zamanda su kaçağının yeri noktasal olarak tespit edilir. Günün her saati saptama işlemi yaptırabilirsiniz. Saptama evresinde tadilat türü bir işlem yapılmkısa.

Gizli Su Kaçağı Varsa Nasıl Anlaşılır ?

Tüm vanalar kapalıyken su saati dönmeye devam ediyorsa
Rutubet kokusu geliyorsa ve duvarlardaki sıvalarda dökülme varsa
Normalin üstünde su faturası ödüyorsanız
Parkeleriniz de kabarma oluyorsa
Kombiniz de ki su barı bir çok kez düşüyorsa.
Biz Su Kaçağını Ne Türlü Buluyoruz?

Atılım tesisat, eskiden kullanılan ve sizi yoran su kaçak bulma yöntemlerinin mahaline garantili ve kesinlikle çözüme erişen su kaçak saptama metotları kullanıyor. Saklı ve açık bütün su kaçakları ve su sızıntılarında rahatlıkla akıbete ulaşıyoruz.

Bizi aradığınızda profesyonel ekibimiz adresinize su kaçak saptama aleti ile beraber gelir , bütün tesisatınızı muayene eder ve problemin kaynağını bulurlar.

Su kaçak tespit cihazı belirti vermeyen ve içe gerçek su sızıntısı yapan arızaları da bulur ve ekibimiz sizlere o anki sorunun dışarısında yakın zamanda oluşabilecek bütün tesisat sıkıntıları ile ilgili da haber verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
Tıkla Ara 30 DK Servis Kapıda