Sultanbeyli Tesisatçı

Home / Genel / Sultanbeyli Tesisatçı
Sultanbeyli Tesisatçı

Sultanbeyli Tesisatçı – 0539 831 08 39

Sultanbeyli halkının tüm tesisat işlemleri ve tesisatçı ihtiyaçları için Sultanbeyli Tesisatçı yanınızdadır.

Evlerde veya işyerlerinde tesisat kurulumu, yenilemesi, su kaçaklarının tespiti ve onarılması, tıkanıklık sorunlarının çözülmesi, akıtan muslukların tamir edilmesi gibi işlerin tamamını yapabilen kişilere tesisatçı denir. Tesisatçılar su bağlantısı olan, yapılacak ya da sorunla karşılaşılan her yerde hizmet vermektedirler. Evlerde ya da iş yerlerinde yaşanan tesisat sorunların günlük yaşantıda aksamalara yol açar, evlerde veya ofislerde sorunun yaşandığı yerlerde hem ev, işyeri sahibini hem de komşuları rahatsız edecek, maddi hasara yol açacak durumlar ortaya çıkartır. Yaşanan bu sorunlara en hızlı ve en pratik çözümlerin bulunması ve uygulanması çok önemlidir. Bu nedenle ufak gibi görünen tesisat sorunlarının onarımı için bile seçilecek tesisatçı büyük öneme sahiptir.

Deneyimli Tesisatçı İle Çalışmak

Modern ve son model teknoloji cihazlar eğitimli, deneyimli ve tecrübeli bir ekip tarafından kullanıldığı takdirde, geçmiş yıllara göre sorunlara çok daha pratik ve zahmetsiz çözümler getirilebilmektedir. Bunun sağlanması için kurumsal, işinde uzman ve işinin ehli ustaları bünyesinde barındıran firmalar ile çalışmak çok daha sağlıklı sonuçlara yol açacaktır.

Sultanbeyli sakinlerine bölgede en iyi hizmeti vermek için kurulan ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Sultanbeyli tesisatçı, ekibi ile telefon çağrıları ile şikayetinizi öğrendikten sonra en kısa sürede, en pratik ve hızlı çözüm yöntemleriyle sizlerin yanında olmaktadır. Her türlü şikayetinizde sizlere servis için gelen kişiler işinde uzman ve işinin ehli ustalardır. Sorunlara kalıcı çözümleri en zahmetsiz yollar ve uygun fiyatlar ile yapılacağının garantisi firma ve ekip tarafından tüm müşterilerine verilmektedir.

 

Eskiyen Borularda Tıkanıklık

Tesisat sorunları, yanlış kullanım ile ortaya çıkabildiği gibi çok katlı binalarda yer alan evlerde ve işyerlerinde bina yaşına ya da tesisat borularının eskimesine bağlı olarak da ortaya çıkabilmektedir. Bu arızalar arasında en çok görülenler lavabo, banyo gibi alanlarda ortaya çıkan tıkanıklıklar ile su sızıntılarıdır. Bu sorunların giderilmesinde belki de en önemli aşama, sızıntı veya tıkanıklığın bulunduğu yerin doğru tespit edilmesi ile onarımın yapılmasıdır. Tıkanıklığa neyin sebep olduğu, tesisatın tam olarak neresinde tıkanıklığa yol açtığı tespit edilmesi için Sultanbeyli tesisatçı tarafından profesyonel aletler ile tespit edilmektedir. Son teknoloji aletlerin yardımıyla kamera sistemi kullanılarak tıkanıklığın bulunduğu bölgeye ihtiyaca göre kimyasal maddeler ya da mekanik çözümler uygulanma ve sorunlarınıza kalıcı çözümler getirilmektedir.

Modern Yöntemlerle Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti ve su kaçağı bulma konularında eskisi gibi duvarların kırılıp dökülerek, sorunlu bölgenin bulunması ise Sultanbeyli tesisatçı gibi işinin uzmanı bir firma ile çalışmanız halinde karşılaşmanız mümkün dahi olmayan durumlardandır. Eskiyen ya da aşınmaya başlayan tesisat borularının suyu evlerin zeminlerine ya da tavandan farklı yerlere akıtması ile ortaya çıkan sızıntı problemlerinin çözümü içinde son teknoloji ürünlerinin kullanılması eskiye oranla çok daha zahmetsiz ve masrafsız çözümler sağlamaktadır. Sızıntı sorunlarının ortadan kaldırılması için, sızıntıya yol açan eskimiş ya da yıpranmış boruların tespit edilerek değiştirilmesi gerekmektedir. Son model cihazların kullanımı konusunda eğitimli personeli ile değiştirilmesi gereken boruyu en kolay yoldan tespit eden Sultanbeyli tesisatçı, sorunun tespiti sonrasında müşterilerine en zahmetsiz çözümleri aynı sorunun tekrarlanmayacağı garantisini ile sunmaktadır. Profesyonel ekibiyle en iyi tesisatçı hizmetini verirken, sizlere de en uygun fiyatlara sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güvenlik kamera sistemleri güvenlik kamerası paket kamera güvenlik kamera seti
Tıkla Ara 30 DK Servis Kapıda